Przegląd dystrybutorów wody gazowanej

Zakup lub wynajem odpowiedniego dystrybutora wody gazowanej to ważna decyzja dla każdego, kto chce mieć stały dostęp do świeżej i smacznej wody, a nie chce już kupować tej butelkowanej.

Sprawdź ofertę firmy ARKA oferującej dystrybutory wody gazowanej wysokiej jakości, niezawodne, wyposażone w innowacyjne funkcje. Zaprezentujemy niektóre z dostępnych urządzeń, podkreślając ich najważniejsze właściwości.

Elegancki i sterylny Premium Touch

Model Premium Touch UV to innowacyjny dystrybutor wody gazowanej o kompaktowej konstrukcji i wysokiej wydajności. Ma klasyczny design charakteryzujący się matowo-srebrnym wykończeniem górnego panelu oraz błyszczącymi bocznymi panelami. Elegancka forma doskonale wkomponuje się w różnorodne aranżacje wnętrz.

Urządzenie wyposażone jest w system wielostopniowej filtracji renomowanej włoskiej firmy Atlas Filtri. Tym samym zapewnia dostęp do doskonale czystej i smacznej wody.

Intuicyjny panel dotykowy umożliwia łatwe korzystanie z różnych wód: zimnej, gazowanej oraz gorącej w zakresie temperatur 82-87°C. Ma system antyzalaniowy, dlatego chroni przed przypadkowymi wyciekami, oraz wbudowany system sterylizacji wody promieniami UV w pobliżu wylewki.

Efektywne światło UV eliminuje do 99,9% zarazków, nie wpływając przy tym na temperaturę ani smak wody. Opcja bezdotykowego sterownika, umożliwiająca pobieranie trzech rodzajów wody bez konieczności dotykania urządzenia, dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo i higienę użytkowania.

Dyskretny dystrybutor ProStream

Dystrybutor wody gazowanej ProStream to szczyt nowoczesności i efektywności w kategorii rozwiązań bezbutlowych. Jego subtelna i elegancka wylewka ze stali nierdzewnej jest stylowa i oszczędza miejsce na blacie roboczym. System pobierania wody ukryty jest pod blatem, a widoczny jest jedynie elegancki panel obsługi.

ProStream to perfekcyjne połączenie estetyki z funkcjonalnością. Dystrybutor wody gazowanej zapewnia łatwy dostęp do czystej i zdrowej wody dzięki zaawansowanemu, wielostopniowemu systemowi filtracji. Skutecznie eliminuje zanieczyszczenia, bakterie i szkodliwe związki chemiczne.

Wysoka wylewka (23 cm) umożliwia łatwe napełnianie różnego rodzaju naczyń, od filiżanek po dzbanki. ProStream ma także system, który ułatwia szybkie płukanie i opróżnianie zbiorników, co skutecznie zapobiega osadzaniu się kamienia.

Dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak praktyczny system dozowania wody gorącej zabezpieczający przed poparzeniem oraz elektroniczny system zapobiegający niekontrolowanym wyciekom wody, sprawiają, że ProStream jest wyjątkowo bezpieczny w obsłudze.

Nablatowy RO_CO2

Dystrybutor wody gazowanej RO_CO2 filtruje wodę i elegancko wygląda. Filtracja na zasadzie odwróconej osmozy pozwala na korzystanie z krystalicznej i smacznej wody z wodociągów. Dystrybutor ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących dobry smak oraz dbałość o środowisko naturalne.

Wyposażony jest w dwa kraniki – do wody gazowanej CO2 po filtracji RO i praktyczny dozownik kostek lodu. Zapewnia wodę zimną, gorącą, o temperaturze pokojowej oraz gazowaną. Z nim zapomnisz o kupowaniu różnych rodzajów wody, podgrzewaniu jej czy mrożeniu!

Jest wyjątkowo prosty w obsłudze dzięki dotykowemu panelowi sterującemu, RO_CO2, ma również tryb oszczędzania energii, system antyzalaniowy, lampę UV oraz automatyczne płukanie membrany osmotycznej, co zapewnia długotrwałą i bezproblemową eksploatację.

Efektowna wylewka Premium Stream

Dystrybutor wody Premium Stream zapewnia dostęp do najwyższej jakości wody pitnej bez zbędnych komplikacji związanych z montażem czy konserwacją. To urządzenie, które eliminuje potrzebę wielogodzinnego montażu, prowadzenia kabli czy wiercenia dziur. Dzięki zastosowaniu systemu szybkozłączek instalacja dystrybutora zajmuje zaledwie kilka minut, więc jest on gotowy do użytku niemal od razu po rozpakowaniu.

Niezawodność Premium Stream, nawet przy intensywnej eksploatacji, zapewniona jest przez najwyższej jakości podzespoły i system chłodzenia ze stali nierdzewnej, minimalizujący konieczność przeprowadzania kosztownych i pracochłonnych zabiegów sanityzacyjnych.

Bezpieczeństwo użytkowania dystrybutora podnosi elektroniczny system zapobiegający niekontrolowanym wyciekom wody, który w przypadku awarii automatycznie odcina dopływ wody i aktywuje alarm.

Innowacyjny, objęty patentem projekt systemu nagazowywania wody, zapewnia wyjątkową wydajność nasycania CO2. Premium Stream pozwala zaoszczędzić do 75% wydatków na wodę pitną, oferując jednocześnie doskonałą jakość wody.

Estetyka urządzenia, nawiązująca do włoskiego stylu, doskonale komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami.

Wolnostojący Premium HOT

Premium Hot ma futurystyczny design i gwarantuje łatwy dostęp do świeżej, doskonale oczyszczonej wody bez użycia środków chemicznych. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych filtrów oczyszcza wodę wodociągową. Eliminuje również konieczność kupowania i dźwigania butelkowanej wody.

Dystrybutor dostarcza wodę zimną, gazowaną, niegazowaną, a nawet gorącą na herbatę czy kawę. Premium HOT ma także praktyczne podajniki kubeczków po obu stronach stylowego kranu.

Sprawdzi się w przestrzeniach, w których odbywają się targi, konferencje czy spotkania biznesowe. Jego elegancki i profesjonalny wygląd z pewnością podniesie renomę każdej firmy.

Podsumowanie

Dystrybutory wody gazowanej z firmy ARKA to urządzenia spełniające różne potrzeby klientów. Jednak każde zapewnia dostęp do świeżej, smacznej i zdrowej wody bez konieczności kupowania wody butelkowanej.

Od eleganckiego i sterylnego Premium Touch UV, przez dyskretny i nowoczesny ProStream, po innowacyjny i ekologiczny RO_CO2 – każdy model wyróżnia się zaawansowanymi funkcjami, które przynoszą prawdziwą przyjemność z picia wody w domach i biurach.