Informator Twoje Bemowo nr 2/2024
Odkryj Bemowo na nowo! Najświeższe wydarzenia i zmiany, które przemienią życie dzielnicy
  • Aktualności dotyczące odnowy placówek edukacyjnych na Bemowie
  • Wartościowe inicjatywy kulturalne, zdrowotne i sportowe w Twojej okolicy
  • 25. edycja "Warszawa w Kwiatach" - jubileuszowe świętowanie natury w mieście
  • Pełna paleta możliwości, jakie oferuje biblioteka bemowska

Witamy w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bemowo, gdzie każdy miesiąc przynosi coś nowego i ekscytującego dla jego mieszkańców. Dziękujemy za wspólne tworzenie przestrzeni, która stale się zmienia, zachowując przy tym lokalny duch i charakter.

Z radością informujemy, że nasze lokalne placówki oświatowe przechodzą metamorfozę - remonty i modernizacje przestrzeni uczniowskich to gwarancja lepszych warunków edukacyjnych dla najmłodszych mieszkańców dzielnicy. To inwestycja w przyszłość Bemowa, która zaprocentuje zaangażowanymi i dobrze wykształconymi obywatelami.

Co roku Bemowo tętni życiem dzięki różnorodnym wydarzeniom. W szczególności serdecznie zapraszamy na jubileuszową, 25. edycję konkursu "Warszawa w Kwiatach", która jest doskonałą okazją do świętowania roli przyrody w naszym codziennym życiu. Zieleń w mieście to nie tylko estetyka, ale również zdrowie i dobre samopoczucie mieszkańców.

Bemowska biblioteka kontynuuje swoją misję bycia centrum kultury i wiedzy. Bogata oferta literacka to dopiero początek! Mieszkańcy mogą korzystać z warsztatów, spotkań z autorami, a także z zasobów multimedialnych, które poszerzają horyzonty i inspirują do osobistego rozwoju.

Na zakończenie pragniemy podkreślić, że Bemowo jest miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - niezależnie od zainteresowań. Zaplanowane wydarzenia kulturalne, sportowe oraz te związane ze zdrowym stylem życia są naszym sposobem na budowanie silnej, aktywnej i zaangażowanej społeczności lokalnej.


Według informacji z: Urząd Dzielnicy Bemowo