Angielski dla firm online. Czy to dobry sposób na rozwój pracowników?

W firmach międzynarodowych, gdzie płynna znajomość języka angielskiego jest niezbędna warto doszkalać się w zakresie znajomości języka. W ostatniej dekadzie angielski dla firm online nie jest już postrzegany jako szczególna zaleta. W dzisiejszych czasach jest to powszechny wymóg dla kandydatów na wszystkie stanowiska.

Angielski dla firm online pomoże Ci skutecznie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej o dobrze płatną pracę oraz zapewni płynną komunikację podczas negocjacji z zagranicznymi partnerami. Znajomość języka angielskiego jest kluczem do wzajemnego zrozumienia w środowisku biznesowym, a tym samym do udanej kariery zawodowej.

Angielski dla firm online łączy w sobie korzyści płynące z samodzielnej nauki z interakcją z nauczycielem. Prawie wszystkie lekcje są dostępne online: nauka nowego materiału, ćwiczenie tego, czego się nauczyłeś, ćwiczenie wymowy, lekcje grupowe, zaliczenia na następny poziom, sesje indywidualne z nauczycielami itd. Sam decydujesz, jak i ile się uczysz, a naukę angielskiego możesz z łatwością dopasować do swojego stylu życia.

Angielski dla firm online - co wchodzi w skład kursu?

Angielski dla firm online rozpoczyna się od testu, który określa Twój poziom biegłości we wszystkich umiejętnościach językowych: mówieniu, pisaniu, słuchaniu i czytaniu. Program jest zazwyczaj podzielony na kilka poziomów, które odpowiadają Europejskiemu Systemowi Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Aby przystąpić do kursów języka angielskiego w biznesie musisz spełnić kilka pierwszych poziomów skali.

Jeśli nie przejdziesz tych testów, warto doszkolić swój angielski. Pomoże Ci to uzupełnić wszelkie braki w znajomości języka, jakie możesz mieć. W miastach takich jak Kraków, Wrocław czy Warszawa, funkcjonują firmy organizujące zarówno stacjonarne kursy angielskiego dla firm jak również zajęcia online, w tym z native speakerem.

Dowiedz się więcej i sprawdź ofertę - Angielski dla firm Warszawa - szkolenia językowe - Business English

Praca w międzynarodowych firmach

Dziesiątki tysięcy organizacji międzynarodowych ma swoje biura w Moskwie. Równie wiele jest firm czysto zagranicznych, które zatrudniają pracowników zdalnie lub organizują relokacje, relokacje dla obiecujących kandydatów. Do rozmowy kwalifikacyjnej w każdej z tych firm, pewna znajomość biznesowego języka angielskiego jest niezbędna.

Rozwój kariery

Aby dostać pracę jako kierownik działu, lider zespołu, top manager, itp. nawet w rosyjskich firmach konieczna jest dobra znajomość biznesowego języka angielskiego.

Prezentacje, konferencje, konwersacje

Na kursie angielskiego dla firm nauczysz się słownictwa biznesowego, dowiesz się jak opisywać swoją pracę i jak prowadzić rozmowy telefoniczne. Po ukończeniu pełnego kursu będziesz potrafił negocjować, prowadzić spotkania biznesowe, pisać prezentacje i co najważniejsze - argumentować swój punkt widzenia w poprawny biznesowo sposób.

Wskazówek do artykułu udzieliła firma z Warszawy specjalizująca się w kursach angielskiego dla firm – Coaction.