Dlaczego warto skorzystać z nauki języka angielskiego online w swojej firmie?

W dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym komunikacja ma kluczowe znaczenie. Językiem biznesu pozostaje angielski. Aspirujący profesjonaliści biznesowi powinni posiadać solidną znajomość biznesowego języka angielskiego, aby stać się skutecznym i konkurencyjnym na globalnym rynku.

Na tym kursie uczestnicy rozwiną cenne umiejętności i słownictwo, aktywnie uczestnicząc w codziennych sytuacjach biznesowych. Nacisk kładziony jest na umiejętność przekonywania, negocjowania, przekazywania i otrzymywania informacji zwrotnych, rozwiązywania problemów i produktywnej pracy w środowisku zawodowym.

Chcesz awansu w pracy - ucz się języka

Znajomość każdego języka obcego podnosi twoje szanse na rynku pracy. Im więcej języków znasz, tym lepiej. Świat robi się coraz mniejszy. Możemy mieszkać i pracować, gdzie tylko chcemy. W prawie każde miejsce na świecie możemy bez trudu dotrzeć w kilka godzin. A międzynarodowe firmy wszędzie szukają pracowników.

Jeżeli znasz języki, to ty wybierasz. Masz dużo większe szanse na znalezienie takiej pracy, o jakiej marzysz. Praca w korporacji? Zagraniczne delegacje? Spotkania z klientami? Język jest niezbędny. A jeżeli nie myślisz o nowej pracy, to znajomość języka obcego może stanowić dobry argument za podwyżką lub awansem.

Coraz więcej dużych korporacji wymaga podczas rozmowy kwalifikacyjnej posługiwania się minimum językiem angielskim. Wiele firm ze względu na coraz większość multikulturowość w pracy zaczyna stosować tylko język angielski do komunikacji służbowej (e-maile, telefony, spotkania). Powoduje to że porzeczka przyjęcia do pracy osoby na niskim poziomie znajomości języka angielskiego jest bardzo mała. Im szybciej.

Nauka języka angielskiego dla pracowników

W Effectiva stawiamy na konwersacje i praktyczne umiejętności. Twoi pracownicy poznają taki język angielski, jaki jest im najbardziej potrzebny. Angielski dla firm, który proponujemy to innowacyjna wypracowana przez naszych lektorów technika czyli nacisk głównie poprzez praktykę. Twoim pracownikom niewiele da, jeśli będą do znudzenia powtarzać gramatykę. Efektem będzie frustracja i znużenie. Effectiva działa inaczej - działa efektywnie! Dzięki naszym lekcjom dowiedzą się jak napisać maila po angielsku, stworzyć udaną ofertę biznesową, czy przygotować raport lub prezentację.

Jakie efekty osiągniesz dzięki nauce języka angielskiego online z native speakerami ?

Szkolenia językowe, jakie oferujemy to pakiet dla firm. Oferujemy kursy online w czasie rzeczywistym. Jeśli Twoi pracownicy są rozproszeni po całym kraju lub świecie, poprowadzimy dla nich zajęcia poprzez popularne komunikatory - najczęściej Skype.

Nikt lepiej nie nauczy Twoich pracowników języka angielskiego niż native speakerzy z Effectiva. W języku angielskim bardzo ważne są swobodne konwersacje, to, żeby pracownicy osłuchali się z brzmieniem obcej mowy. Każdy z pracowników zna podstawy - teraz wystarczy rozwinąć te umiejętności. Angielski dla firm w miejscu pracy to sposób, aby zintegrować pracowników i oderwać ich od codziennych zajęć. Zmotywowani i pełni nowych umiejętności, lepiej wykonują swoje obowiązki.

Zajęcia w języku angielskim online — jak się odbywają?

Zajęcia z angielskiego dla Twojej firmy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb kursantów. Dzięki wysiłkom naszych native speakerów kurs angielskiego da Twoim pracownikom o wiele więcej niż dotychczasowe szkolenia. Możliwość nauki w języku obcym w miejscu pracy to wielkie udogodnienie. Twoi pracownicy przełamią barierę językową i w końcu zaczną mówić, a także pisać po angielsku. Jakie są nasze rozwiązania z zakresu szkoleń?

Sprawdź nasze doświadczenie na stronie https://effectiva.pl/angielski-dla-firm-online/