Męskie naszyjniki z literkami na prezent

Biżuteria to obecnie nieodłączna część męskich stylizacji. Bransoletki, naszyjniki, łańcuszki, kolczyki i piny to biżuteria, którą polubili chłopacy. Widzimy coraz częściej fajnie i modne ubranych panów. Moda nie jest już zagadką, a każdy mężczyzna ma nieograniczony dostęp do sklepów zaopatrzonych po dach w fajne i nowoczesne ubrania oraz biżuterię. Jest w czym wybierać! Dlatego to właśnie biżuteria męska, a wśród niej naszyjnik dla mężczyzny, będzie dzisiaj stanowić temat naszej publikacji.

Naszyjnik dla mężczyzny to nie tylko świetny dodatek do codziennego ubioru. To również fajny pomysł na prezent z okazji imienin, urodzin, Mikołajek lub Walentynek. Na kartkach naszego kalendarza jest sporo różnych świąt, kiedy to możemy sprawić miły podarunek dla mężczyzny. Nie można tutaj zapomnieć o Dniu Mężczyzny, który obchodzimy 10 marca i o Dniu Chłopaka, który przypada 30 września. Ale wróćmy do naszego prezentu imieninowego. Co można podarować dla solenizanta? Co wybrać wśród dużej oferty dodatków do odzieży? Zaraz wszystko się wyjaśni.

naszyjnik z literkami dla mężyczyny na prezent

Naszyjnik z literką na prezent z okazji imienin

Naszą pierwszą propozycją jest naszyjnik z literką jako klasyczny prezent dla solenizanta. To gotowy spersonalizowany naszyjnik. Literka A będzie świetna dla każdego Andrzeja, Adama, Arka i Adriana, a naszyjnik z literką W dla Waldemara, Wiktora i Wasyla. Wśród naszyjników z literkami masz duży wybór. Marka zubiro stworzyła sporą kolekcję zawieszek, które znajdziesz tutaj. Możesz wybrać spośród złotych i srebrnych. Jeżeli kupujesz prezent dla kolegi z pracy to warto przed wyborem koloru podpatrzyć jakie dodatki preferuje. Jeżeli na co dzień nosi złoty łańcuszek, a w jego zegarku lub bransoletce również przeważa kolor złoty to koniecznie musisz wybrać literkę w kolorze złotym (https://zubiro.com/zlote-naszyjniki-z-literka). Jeżeli natomiast nie widzisz u Tomka, Juliana czy Zygmunta biżuterii to zdecyduj się na klasyczną zawieszkę w srebrnym kolorze (https://zubiro.com/srebrne-naszyjniki-z-literka). Po więcej inspiracji sięgnij na blog marki zubiro: https://zubiro.com/blog/naszyjnik-meski-z-literka-na-prezent-imieninowy. Znajdziesz tutaj propozycje, zestawienia i podpowiedzi odnoście imieninowych prezentów.

złote naszyjniki męskie z literkami

Nieśmiertelnik na imieniny

Kolejną naszą propozycją jest grawerowany nieśmiertelnik. To klasyczna męska biżuteria znana panom od lat. Zapewne nieśmiertelniki kojarzą Ci się z wojskiem i militarnymi klimatami. Słusznie, bo to właśnie z armii nieśmiertelnik wkradł się do męskiej mody. Obecnie to już nie tylko klasyczne dwie blaszki z wybitymi danymi. Teraz nieśmiertelniki to małe dzieła sztuki. Można na nich wygrawerować niemal wszystko. Począwszy od tradycyjnego tekstu w formie dedykacji i życzeń, przez grafiki i symbole, po zdjęcie osoby lub pupila. Nieśmiertelniki bez problemu można też łączyć z innymi zawieszkami. Możesz stworzyć na prezent komplet i do nieśmiertelnika dobrać czarną zawieszkę w kształcie rękawicy bokserskiej, literki, skrzydeł, kotwicy lub krzyżyka.

Łańcuszki męskie na prezent

Obecnie łańcuszki męskie to pięknie wykonane naszyjniki o tradycyjnych i oryginalnych splotach. Masz tutaj duży wybór jeżeli chodzi o kolor, grubość i splot. Możesz wybrać łańcuszek w czarnym, złotym lub srebrnym kolorze. Może być gruby lub cienki, ankier, bizantyjski, nonna, kord lub pancerka i figaro. Łańcuszek oraz wybraną wcześniej zawieszkę można powiesić na szyi w komplecie. Bez obaw możesz zastosować tzw. stopniowanie naszyjników, czyli zawiesić dwa lub trzy razem, ale na różnych wysokościach. Daje to świetny i nowoczesny efekt, który urozmaici każdą stylizację.

Naszyjniki dla mężczyzny to fajny pomysł na prezent. Tutaj nie musisz się martwić z trafieniem w długość, bo każdy wisiorek zawieszony na kulkowym łańcuszku, można samodzielnie dostosować pod względem długości do swoich potrzeb. Teraz już wystarczy, że zaopatrzysz się świetny humor i towarzyskie nastawienie, a przygotowaniem i dostarczeniem prezentu zajmie się zubiro.com