Koncert na COS Torwar – które miejsca są najlepsze?

Hala Torwar to nazwa, która brzmi znajomo nie tylko w uszach rodowitych warszawiaków. Na przestrzeni lat miejsce to wypracowało sobie zasłużoną renomę. Dla gwiazd rodzimej sceny muzycznej zagranie na wypełnionej po brzegi Hali Torwar to swego rodzaju nobilitacja. Dla widzów natomiast – niezapomniane przeżycie. Szczególnie, że organizatorzy mogą się pochwalić koncertami gwiazd światowej sławy i to z najwyższej półki. Wiele osób zastanawia się jednak, które miejsca warto rezerwować? Podpowiadamy w naszym artykule.

COS Torwar – najlepsze miejsca

W Hali COS Torwar na przestrzeni lat odbywały się naprawdę niesamowite muzyczne wydarzenia. Była ona świadkiem występów światowej sławy gwiazd, takich jak chociażby: Oasis, Iggy Pop, Def Leppard, Simply Red, John Legend, Dream Theater, James Blunt, Whitening Temptation, Korn, The Cure, Backstreet Boys, a nawet Rihanna. Bilety na takie koncerty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Niekiedy nie ma nawet czasu do namysłu. A zatem już wcześniej trzeba mieć rozeznanie i wiedzieć, w jakie miejsca należy celować, by przeżycia były jeszcze bardziej wyraziste.

Trzydzieści sektorów na trybunach podzielono na poszczególne miejsca oznaczone literami alfabetu od A do Z. Dostępne są również miejsca zlokalizowane na płycie głównej. Wiele osób szczególnie ceni sobie miejsca na płycie. Dlaczego? To właśnie tam można się znaleźć najbliżej zespołu czy ukochanego wykonawcy. Jest nawet szansa znalezienia się pod samą sceną. Jest to bez wątpienia epicentrum całego wydarzenia; można „pójść w pogo”, krzyczeć wniebogłosy, obserwować szalejących na scenie muzyków i złapać pałeczkę perkusisty lub kostkę od gitary.

Hala Torwar – czy warto siedzieć na trybunach?

Miejsca na trybunach mają swoich zwolenników, jak i przeciwników. Zaletą tej przestrzeni są miejsca siedzące. Można więc usiąść, odpocząć od emocji albo odłożyć podręczne rzeczy czy bluzę. Dużo zależy od konkretnego miejsca. Niekiedy widok z trybun jest lepszy, aniżeli z płyty. Oczywiście nie ma co ukrywać, że niektóre miejsca są znacznie oddalone od sceny, a więc widok jest nieco gorszy. Niemniej wszystko, co aktualnie dzieje się na scenie, można obserwować na telebimach. Akustyka na trybunach również jest całkiem niezła, a jednocześnie nie jesteśmy narażeni na taką moc dźwięku jak publiczność na płycie. Na trybunach panuje większa swoboda, miejsca są numerowane, nie ma przepychanek czy ciasnoty. Podczas szalonej zabawy na płycie można się przewrócić, co nie grozi nam z pewnością na trybunach. Miejsca te są chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi. Niemniej wielu melomanów także ceni sobie nieco spokojniejszą przestrzeń trybun i to właśnie te miejsca wybiera.

Torwar – lodowisko i centralny ośrodek sportu

COS Torwar w Warszawie to nie tylko miejsce koncertów i wydarzeń artystycznych. Od lat regularnie odbywają się tu mecze reprezentacji Polski w siatkówce, piłce ręcznej, koszykówce, a także Międzynarodowe Zawody Jeździeckie. W obiekcie organizowane są też targi motoryzacyjne, kosmetyczne, wędkarskie, ślubne, wózków i produktów dziecięcych. Ponadto funkcjonuje również lodowisko. Obiekt znajduje zatem szerokie zastosowanie i jest miejscem spotkań nie tylko dla warszawiaków, ale i dla osób, przybywających z całego kraju, a nawet świata. Z pewnością warto choć raz w życiu wybrać się na organizowany w hali koncert, by poczuć niesamowite emocje. W zależności od preferencji – można wybrać spokojniejsze miejsca na trybunach lub rzucić się w wir szalonej zabawy na płycie głównej.