Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Tabletka dzień po w Warszawie - przychodnia online

Przerywany stosunek, tak samo jak seks bez zabezpieczenia, może nieść ze sobą poważne konsekwencje. Gdy poddaliście się chwili, a Ty obawiasz się, że możesz zajść w niechcianą ciąże, ogromny stres, który w tym momencie Ci towarzyszy, z pewnością odbije się na Twoim zdrowiu, oraz relacji z partnerem. Nie zwlekaj, koniecznie sprawdź, jak znaleźć skuteczny sposób, na uniknięcie ciąży. Dzięki natychmiastowej reakcji, odpowiednim tabletkom, oraz konsultacji ginekologicznej, nie będziesz musiała martwić się na zapas.

Czym jest tabletka po, oraz jak działa? Cenne wskazówki dla kobiet, które chcą uniknąć nieplanowanej ciąży.

W Polsce, jeszcze do niedawna, można było zakupić w aptece specjalne leki, które kobieta mogła zażyć, po odbytym, niezabezpieczonym stosunku. Tabletka dzień po, to nic innego, jak silna dawka hormonów, która ma na celu, zmniejszyć ryzyko zajścia w ciążę, poprzez zahamowanie, lub całkowite zatrzymanie owulacji u kobiety. Najczęściej, działa ona od razu, jednak zdarzają się sytuację, gdy tabletka nie wystarczy, i trzeba wziąć następną. Sytuacje te mają miejsce, gdy kobieta zwróci tabletkę, przez szybki wzrost hormonów w jej organizmie. Niestety, tabletka ta, jest na prawdę silna, i może wywołać szereg, niepożądanych odczynów, jak wymioty, nudności, zawroty głowy, zatrzymanie krwawienia miesiączkowego, czy bóle w podbrzuszu, dlatego zdecydowano, o przepisaniu tabletki na polecenie lekarza.

Tabletka dzień po w Warszawie, jest skuteczna tylko w przypadku, gdy kobieta zażyje ją na czas. Największą skuteczność, wykazuje zażyta w ciągu 72 godzin, od odbycia stosunku seksualnego. To właśnie wtedy, zawarte w niej hormony, natychmiastowo uwalniają się w organizmie, wpływając na owulację. W ten sposób, unikniemy zapłodnienia komórki jajowej. Przez wielu lekarzy, jak i kobiety, tabletka po stosunku, uznawana jest za awaryjną metodę antykoncepcji. Nie należy jednak, korzystać z tego rozwiązania zbyt często.

Jedna tabletka, dwa rozwiązania, czyli Tabletka dzień po - ellaOne lub escapelle.

Na obecną chwilę, kobieta, która zechce skorzystać z awaryjnej antykoncepcji, jaką jest tabletka dzień po, może zdecydować się na aż dwie tabletki- ellaOne i escapelle. Czym różnią się one od siebie, oraz czy mają takie same działanie? Która z nich, jest bardziej skuteczna?

EllaOne tabletka dzień po w Warszawie, jest awaryjnym rozwiązaniem, po niezabezpieczonym stosunku, lub niewłaściwym zabezpieczeniu, jak pominięcie tabletki antykoncepcyjnej, czy pęknięciu lub zsunięciu się prezerwatywy. Posiada duże stężenie octanu uliprystalu, co może doprowadzić do mdłości, wymiotów, biegunki, zawrotów głowy, bólu brzucha. Ważne jest zatem, aby kobieta, która zdecyduje się na jej zażycie, była zdrowa, i nie była już w ciąży, gdyż tabletka jej nie przerwie. EllaOne, to tabletka, która ma wydłużony czas działania. W przeciwieństwie do Escapelle, można przyjąć ją nawet do 5 dni po odbytym stosunku seksualnym.

Escapelle, to druga tabletka, na którą może zdecydować się kobieta. W jej składzie, znajduje się Lewonorgestrel, pomocny podczas zahamowania owulacji. Choć jest lekiem silnym, działa w krótszym czasie. Aby była skuteczną, awaryjną antykoncepcją, kobieta musi zażyć ją w ciągu 3 dni. Tak samo jak w przypadku ellaOne, może dojść do wystąpienia licznych skutków ubocznych, dlatego i ta tabletka, dostępna jest wyłącznie dla osób pełnoletnich, w dodatku z polecenia lekarza.

Tabletka dzień po w Warszawie - konieczna recepta. Jak wejść w jej posiadanie?

Receptę na tabletkę po Warszawa, można zdobyć na kilka sposobów. Najczęściej, kobiety decydują się, na umówienie wizyty ginekologicznej, w gabinecie. To właśnie podczas niej, lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentką, oraz po przeprowadzeniu badania ginekologicznego, podejmuje decyzję, o wypisaniu recepty. Metoda ta, nie jest jednak skuteczna z wielu powodów. Jednym z nich, jest możliwość odmówienia wystawienia recepty, a drugim minusem, jest niezdążenie na czas. W takiej sytuacji, może być już za późno, na podjęcie pewnych kroków. Co zatem powinna zrobić kobieta? Skorzystać z internetowej przychodni, w której lekarze dostępni są dla pacjentek całodobowo.

W internetowej przychodni, przyjmują lekarze, którzy dla pacjentek, dostępni są całodobowo, przez cały tydzień – również w niedziele. Aby uzyskać receptę na tabletkę po wystarczy wypełnić formularz, podać dane osobowe, niezbędne do wystawienia recepty, opisać swoje samopoczucie, oraz wskazać, ewentualne, przebyte choroby. Po wysłaniu formularza, lekarz weryfikuje dane, oraz podejmuje decyzję, o wystawieniu recepty. Owa recepta, wystawiona jest w formie kodu, który należy podać w wybranej przez siebie aptece, podczas zakupu tabletki. Kod ten, jest honorowany zarówno w aptece stacjonarnej, jak i internetowej, co umożliwia niemal natychmiastowe zażycie tabletki.

Skorzystanie z e porady, jest bezpieczne, szybkie i pewne. Pacjentka bez wychodzenia z domu, otrzyma konsultację, a następnie receptę, na potrzebną jej tabletkę dzień po. Aby zrealizować receptę, należy podać numer telefonu, na który kobieta otrzyma kod, dlatego należy dokładnie sprawdzić, podane podczas wypełnienia formularza dane.

Tabletka dzień po, jest wyjściem dla wielu kobiet, którym przydarzył się niewłaściwie, lub niezabezpieczony stosunek seksualny. Silna dawka hormonów, szybka interwencja, oraz wiedza, odgrywa w tym przypadku, ogromne znaczenie, dlatego kobieta powinna być świadoma, w jaki sposób może otrzymać potrzebną jej tabletkę. Niezależnie czy wybierze ellaone, czy escapelle, bardzo ważne jest, aby zrealizować receptę tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Im szybciej kobieta zażyje tabletkę, tym mniejsze ryzyko, zajścia w nieplanową ciążę.

Jeśli poddałaś się chwili, i zapomniałaś o antykoncepcji, nie przejmuj się. Jeszcze dziś, skorzystaj z internetowej porady lekarskiej, wypełnij niezbędny formularz kontaktowy, uzupełniając go o swoje dane osobowe. Dzięki Twojej, oraz lekarza interwencji, szybko otrzymasz niezbędny kod, który umożliwi Ci zrealizowanie recepty i zażycie tabletki po. Nasza przychodnia, oferuje nie tylko szybką interwencję, ale również dyskrecję, dlatego możesz mieć pewność, że nikt nie dowie się, że owa tabletka, była Ci potrzebna.

Internetowa porada lekarska, realizowana jest na terenie całego kraju. Nie zależnie od tego, czy korzystać z usług poradni lekarskiej w Warszawie, a mieszkasz w Krakowie, z łatwością zrealizujesz receptę, bez zbędnego stresu, dlatego tak wiele osób, w podobnej sytuacji, zdecydowało się właśnie na to rozwiązanie.