Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Dzieci kochają karnawałowe przebrania! Mimo pandemii w niektórych przedszkolach i szkołach odbyły się kostiumowe bale dla najmłodszych. Jesteś ciekawy, jakie były ulubione stroje dzieci z Warszawy podczas tegorocznej zabawy? Sprawdź ranking TOP strojów dla dzieci!

Miejsce piąte – księżniczki

Dziewczynki z Warszawy postawiły na księżniczki, dlatego ich suknie znalazły się na 5 miejscu. Podczas karnawału piękne sukienki księżniczek cieszą się ogromną popularnością – tak było i tym razem. Każda dziewczynka chce przecież wyglądać wspaniale, więc nie dziwi nas wybór takiego stroju wśród małych dam z Warszawy. Bajkowe suknie takich postaci jak: Królewna Śnieżka, Roszpunka czy Kopciuszek osiągają wysokie pozycje we wszystkich rankingach strojów dla dzieci, zwłaszcza w okresie karnawału. Kolorowe suknie z powodzeniem można założyć też podczas bardziej oficjalnych uroczystości, gdyż nie tylko odzwierciedlają znane z bajek księżniczki, ale są po prostu śliczne.

Miejsce czwarte – Elsa i Anna

Miejsce czwarte należy do Elsy i Anny – bohaterki bajki Kraina Lodu i prawdziwych królowych dziecięcej wyobraźni. Dziewczynki uwielbiają te postacie i marzą o tym, aby stać się jedną z nich. Nie dziwi zatem fakt, dlaczego tak często można było je spotkać na karnawałowych balach w Warszawie. Kolorowe i pięknie wyglądające sukienki, czarodziejskie różdżki, korony i inne gadżety – to wszystko sprawia, że każda mała fanka Krainy Lodu jest wniebowzięta i wygląda olśniewająco.

Miejsce trzecie – superbohaterowie

Mali mieszkańcy Warszawy bardzo chętnie wybierali przebrania superbohaterek i superbohaterów, które od lat wiodą prym, jeśli chodzi o stroje bajkowych postaci. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy uwielbiają przebierać się za komiksowych herosów i wyobrażać sobie, że mają ich wspaniałe super moce. Najpopularniejsze przebrania to zdecydowanie: Spiderman, Hulk, Kapitan Ameryka i Ironman. Dziewczynkom najbardziej przypadają go gustu stroje Wonder Woman oraz Harley Quinn. Takie stroje dla dzieci to nie tylko gwarancja udanego balu karnawałowego, ale również ogromna radość podczas codziennych zabaw.

Miejsce drugie – wojownicy Ninja

Miejsce 2 należy do wojowników Ninja! Największą popularnością cieszą się wojownicze żółwie, jednak świat LEGO Ninjago też ma wielu małych przedstawicieli. Tutaj największa radość zaczyna się całego spektrum zabawkowych broni, dzięki którym udawana walka przebiega w bezpieczny sposób. Stroje te również pozwalają na stworzenie drużyny, zarówno czteroosobowej załogi żółwi, jak i oddziału wojowników LEGO Ninjago. Ślady jednej, jak i drugiej paczki dało się zauważyć podczas bali karnawałowych w Warszawie.

Miejsce pierwsze – Psi patrol

Na 1 miejscu naszego rankingu znalazły się stroje bohaterów Psiego Patrolu. Przygody Marshalla i reszty psiej załogi, która stawia czoła niebezpieczeństwu i pomaga potrzebującym, dostarczają maluchom niemałej rozrywki. Nie dziwi nas zatem fakt, że te przebrania dla dzieci są tak popularne. Kolorowe peleryny Psiego Patrolu idealnie nadają się dla całej paczki przyjaciół, idącej na karnawałowy bal. Każdy z nich wciela się wtedy w się w rolę swojego ulubionego bohatera, a razem stworzą wspaniałą drużynę.

Jak widać TOP stroje dla dzieci odzwierciedlają upodobania maluchów w kwestii popularnych bajek. Na balach karnawałowych w Warszawie mieliśmy do czynienia z niezwykłą, bajkową mieszanką postaci z popularnych kreskówek i filmów. A Twoje dziecko, jaki kostium wybrało podczas świętowania karnawału? Czy był to któryś z tych najpopularniejszych?

Hity karnawału 2021! Sprawdź ulubione przebrania dla dzieci w Warszawie!