Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Nowy rok to nowe trendy; również w tatuażu! Internet jest znakomitym źródłem inspiracji oraz podpowiedzą dla wielu niezdecydowanych entuzjastów tej sztuki. Dlatego w tym artykule zdradzimy Wam, jak zarezerwować sesję tatuażu online i gdzie szukać pomysłu na najmodniejszy tatuaż - zgodny z nowymi trendami w tej sztuce!

Jeśli od dawna marzysz o zmianie wizerunku, nowy wzór tatuażu to doskonały sposób, aby podkreślić indywidualne cechy swojej osobowości. Już teraz warto pomyśleć o rezerwacji sesji u wybranego artysty, który wie jakie motywy i style są w tej chwili na topie! By trafić do najlepszych w tej branży i cieszyć się najmodniejszym tatuażem wystarczy, że przejrzysz portfolia artystów z Twojej okolicy. Gdzie zrobić tatuaż w Warszawie? Możesz udać się do studia tatuażu Prism lub popularnych Powidoków - gwarantujemy, że pracujący tam artyści znają się na nowych trendach!

Aby ułatwić sobie te poszukiwania, możesz skorzystać z platformy INKsearch.co - bez problemu znajdziesz tam najmodniejsze tatuaże w 2021 oraz odpowiedniego artystę, który z chęcią wykona wybrany przez Ciebie wzór. W każdej chwili możesz omówić szczegóły swojego pomysłu poprzez dedykowany chat i z łatwością zarezerwujesz sesję tatuażu online. Koniec z czasochłonnym scrollowaniem Instagrama! Wystarczy kilka kliknięć, by stać się szczęśliwym posiadaczem najmodniejszego wzoru tatuażu!

INKsearch platforma rezerwacji tatuażu online

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

INKsearch.co – znajdź, zarezerwuj i zrób!

Zanim przejdziemy do prezentacji najmodniejszych tatuaży 2021 roku, podpowiemy Ci w jaki sposób możesz umówić się na dziarę za pośrednictwem platformy INKsearch.co! Po pierwsze - znajdź! Korzystając z wyszukiwarki na INKsearch.co wybierz opcję “Tatuaże&Artyści”, a następnie w rubryce “Wybierz miasto” wpisz: WARSZAWA. Jeśli szukasz konkretnych stylów w tatuażu z pewnością spodoba Ci się opcja “Czego szukasz” w środkowym polu wyszukiwarki. Dzięki niej przefiltrujesz wyniki wyszukiwania zgodnie ze swoimi preferencjami!

Po drugie - zarezerwuj! Za pośrednictwem INKsaerch.co możesz dokładnie określić wielkość, styl i umiejscowienie Twojego nowego, najmodniejszego wzoru tatuażu. Kontaktując się z wybranym tatuatorem poprzez naszą platformę, dogadasz z nim wszystkie szczegóły. Pozostaje Ci już tylko zrobić tatuaż!

Inksearch panel rejestracyjny

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online

Znajdź najmodniejsze tatuaże 2021

Każda miejscówka w Warszawie skupia artystów o zróżnicowanej stylistyce i życiowych zainteresowaniach. Dlatego warto lepiej ich poznać: Paweł Indulski, Marta Kudu, Patryk Chybowski, Sylwia Marcjanik…, to tylko niektóre, popularne nazwiska tatuatorów, do których możesz udać się po najmodniejszy tatuaż 2021 roku. Poniżej znajdziecie nasze TOP 5 propozycji artystów z Warszawy, których prace są zgodne z nowymi trendami. Rzućcie okiem co dla Was przygotowaliśmy!

  1. Paweł Indulski - Studio Prism

Jednym z najnowszych trendów w tatuażu jest mikrorealizm i tak się składa, że Paweł Indulski, pracujący w warszawskim studiu tatuażu Prism, specjalizuje się w tego typu stylistyce. Jego detaliczne, czarno-szare prace zachwycają!

Paweł Indulski, Studio Prism, Warszawa

Umów się na tatuaż do Paweł Indulski ze studia Prism na INKsearch.co

  1. Patryk Chybowski - Studio Pink Machine

Nieśmiertelny blackwork w graficznym wydaniu to również jeden z najmodniejszych tatuaży 2021. Patryk Chybowski ze studia Pink Machine jest jednym z artystów, którzy mogą pochwalić się tego typu pracami w swoim portfolio.

Patryk Chybowski Studio Pink Machine, Warszawa

Umów się na tatuaż do Patryk Chybowski ze studia Pink Machine na INKsearch.co

  1. Marta Kudu - Studio POWIDOKI

Wielbiciele abstrakcyjnych dziarek graficznych w kolorowym wydaniu powinni zgłosić się do MArty Kudu ze studia POWIDOKI. Wśród nowych trednów w tatuażu znajdzie się miejsce na kolor i odrobinę szaleństwa!

Marta Kudu, Studio Powidoki, Warszawa

  1. Sylwia Marcjanik - Studio Just Ink Tattoo

Właścicielka warszawskiego salonu tatuażu Just Ink Tattoo to artystka niezwykle utalentowana. Sylwia Marcjanik specjalizuje się w stylu watercolor, uważanym za jeden ze stylów najmodniejszych tatuaży 2021.

Sylwia Marcjanik, Studio Just Ink Tattoo Warszawa

Umów się na tatuaż do Sylwia Marcjanik ze studia Just Ink Tattoo na INKsearch.co

  1. Joasia Luna - Pracownia Kaktusz

Na sam koniec delikatne, kobiece wzory w wykonaniu Joasi Luny z Pracowni Kaktusz. Jej prace wpisują się w najnowsze trendy minimalistycznych dziarek, wykonanych techniką fineline. Spójrzcie tylko na te subtelne detale!

Joasia Luna tatuaże, Pracownia Kaktusz, Warszawa

Umów się na tatuaż do Joasia Luna z Pracowni Kaktusz na INKsearch.co

inksearch logo

fot. INKsearch – platforma do rezerwacji sesji tatuażu online