Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

W ręce bielańskich kryminalnych, wpadł mężczyzna podejrzany o kradzież kilku flakonów perfum w drogerii na terenie dzielnicy. 36-latek naraził sklep na straty sięgające około 1 000 złotych. Za popełniony czyn w warunkach recydywy grozi mu kara do 7 lat pozbawienia wolności.

Do bielańskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o kradzieży kilku flakonów perfum w jednej z drogerii na terenie dzielnicy. Wizerunek sprawcy, który zabrał z półek towar, a następnie uciekł bez płacenia, został zarejestrowany przez zainstalowane w sklepach kamery monitoringu. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zajmujący się przestępczością przeciwko mieniu, na podstawie nagrań ustalili personalia podejrzanego. Okazał się nim, znany policjantom mieszkaniec dzielnicy. 36-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ulicy Żeromskiego.

Śledczy po zgromadzeniu materiału dowodowego przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży mienia. Teraz 36-latkowi za popełnione przestępstwo w warunkach recydywy grozi kara do 7 lat pozbawienia wolności.

asp. Kamila Szulc/kp-z