Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowania dotyczące kradzieży mienia o łącznej wartości ponad 5000 złotych. Wizerunki osób mogących mieć związek z tymi przestępstwami zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowania w sprawie kradzieży saszetki z pieniędzmi i dokumentami na klatce schodowej oraz gotówki w polskiej i obcej walucie z kieszeni kurtki w jednym lokali gastronomicznych. Suma strat została oszacowana przez zawiadamiających na ponad 5000 złotych.

Wizerunki prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Informacje powołując się na numery spraw umieszczone pod zdjęciami można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 91 69, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nadkom. Robert Szumiata

 

  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież nr. sprawy KRP-D-III-7678/19
  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież nr. sprawy KRP-D-III-7678/19
  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież nr. sprawy KRP-D-III-7644/19
  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież nr. sprawy KRP-D-III-7644/19