Mistrzostwa Polski w konkurencjach wytrzymałościowo-siłowych pn. „Ogień na ogień” o puchar Komendanta Stołecznego Policji odbędą się już w czwartek 12 września na terenie obiektu sportowego MOSIR w Ząbkach. W tegorocznej edycji w zawodach udział wezmą 34 trzyosobowe drużyny z całej Polski, w sumie 102 zawodników. Mistrzostwa zostały zorganizowane w ramach obchodów 100. rocznicy powstania Policji Państwowej.

Rywalizacja będzie poświęcona pamięci tragicznie zmarłego podkom. Mariusza Koziarskiego, funkcjonariusza Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji we Wrocławiu, mł. insp. Piotra Brzezinki, Zastępcy Dowódcy Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Warszawie oraz asp. Kingi Kęsik, funkcjonariuszki Komendy Powiatowej Policji w Tucholi.

Wydarzenie ma na celu promocję sportów siłowych oraz integrację środowiska służb mundurowych.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.