Policjanci z bielańskiej komendy zatrzymali 44-latkę podejrzaną o uszkodzenie ciała swojego partnera. Z ustaleń mundurowych wynikało, że podczas kłótni, kobieta chwyciła za nóż do obierania ziemniaków oraz zadała mężczyźnie ciosy w klatkę piersiową. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a nietrzeźwa kobieta do policyjnego aresztu. Teraz grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy policjanci otrzymali wezwanie do jednego z mieszkań przy ulicy Kasprowicza. Na miejscu okazało się, że pomiędzy kobietą a jej partnerem doszło do kłótni. 44-latka mając  pod ręką mały nóż do obierania ziemniaków, ugodziła nim swojego partnera. Mężczyzna z ranami klatki piersiowej trafił do szpitala a kobieta do policyjnego aresztu. Oboje w chwili zdarzenia byli pod wpływem alkoholu.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo śledczego zebrali materiał dowodowy a następnie przedstawili 44-latce zarzut uszkodzenia ciała. Za to przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

ks/mbr


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.