radiowozy grupaStracił wolność, pomimo, że ratował się nieprawdziwymi personaliami i próbą ucieczki . Nakaz zatrzymania i doprowadzenia do aresztu w celu odbycia kary został zrealizowany.

Dzisiaj w nocy około godziny 3:30 operator monitoringu w rejonie Alei Zielenieckiej zauważył dwóch mężczyzn, którzy z trudem jechali rowerami. Na miejscu podejmujący interwencję strażnicy z VII Oddziału Terenowego szybko ustalili przyczynę nieporadności cyklistów- intensywna woń alkoholu i bełkotliwa mowa, które były odpowiedzią na stawiane pytania.

Na miejsce została wezwana policja, przed jej przyjazdem mężczyźni podjęli próbę ucieczki jednak zostali ujęci. Szybko okazało się, że jeden z nich podał fałszywe dane personalne, bo… był poszukiwany do odbycia kary. Mężczyzn przekazano policji.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.