Policjanci wydziału kryminalnego wytypowali podejrzanego o rozbój, a następnie zatrzymali go. 20-letni Damian B. usłyszał zarzut, został objęty policyjnym dozorem 3 razy w tygodniu.

Do komendy wpłynęło zawiadomienie o rozboju. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że w chwili zdarzenia był on pod wpływem alkoholu, podobnie jak napastnik. Jak twierdził został pobity i skradziono mu portfel z gotówką.

Sprawa trafiła do wydziału kryminalnego. Policjanci rozpoczęli ustalenia, sprawdzenia, gromadzili informacje. W rezultacie dotarli do podejrzewanego. 20-letni Damian B. został zatrzymany w wynajmowanym nieopodal miejsca zdarzenia pokoju. Na podstawie zgromadzonych dowodów prokurator przedstawił 20-latkowi zarzut rozboju. Został on objęty policyjnym dozorem 3 razy w tygodniu.

jw./mbr

  • Policjant z zatrzyamnym mężczyzną
  • Policjanci z zatrzymanym mężczyzną

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.