Zimowe szaleństwo na Ursynowie 2025 sprawdź, co czeka na dzieci!

Ferie w Ursynowie to czas pełen atrakcji! Każdy znajdzie coś dla siebie, a zabawa połączona z nauką czeka na dzieci i młodzież!
- Ursynów zaprasza na ferie pełne emocji i radości
- Sportowe atrakcje na lodowisku i w halach sportowych
Ursynów zaprasza na ferie pełne emocji i radości
Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe, a Ursynów przygotował dla swoich mieszkańców wyjątkową ofertę. Zajęcia taneczne, warsztaty artystyczne, spektakle oraz pokazy filmowe to tylko niektóre z propozycji, które umilą ten czas. Miejsca takie jak Ursynowskie Centrum Kultury Alternatywy”, Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów czy Dom Sztuki SMB Jary” będą tętnić życiem i kreatywnością.
- Przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć w czasie ferii. Chcemy, aby dzieci, które zostają w mieście, świetnie się bawiły. Wiele tych zabaw ma także walor edukacyjny. Poza tym zajęcia podzielone są na grupy i dostosowane do wieku uczestników mówi zastępca burmistrza Ursynowa, Klaudiusz Ostrowski feryjna oferta Ursynowa jest naprawdę bogata.
Sportowe atrakcje na lodowisku i w halach sportowych
Nie można zapomnieć o miłośnikach sportu! Codzienne ślizganie się na lodowisku przy ul. Kajakowej 12b to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu. Dzieci, młodzież oraz posiadacze Karty Warszawiaka mogą korzystać z lodowiska bez opłat, co czyni tę atrakcję jeszcze bardziej dostępną.
Dodatkowo Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza do swoich obiektów sportowych. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z darmowych wejść do Hali sportowej Hawajska” oraz pływalni: Hirszfelda”, Koncertowa” i Aqua Relaks”. W wybranych godzinach dostępne będą również korty tenisowe przy ul. Hirszfelda 1A.
Ferie na Ursynowie zapowiadają się niezwykle ciekawie! Od 1 do 16 lutego 2025 roku mieszkańcy będą mogli brać udział w różnorodnych wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty!
Wg inf z: Urząd Dzielnicy Ursynów
Ostatnie Artykuły

Nad Wisłą ruszają porządki, które łączą ruch, naukę i wspólne sprzątanie

Forum Rad Kobiet w Warszawie skupiło rozmowę na bezpieczeństwie i równości

Mazowieckie szkoły i domy kultury powalczą o 50 tys. zł za cyfrowy pomysł

Plac Narutowicza wchodzi w przebudowę, a tramwaje i kierowcy jadą innym rytmem

Strażnicy zaskoczyli elity - stanęli na podium Saper Games 2026

Mały Książę patronem przedszkola na Targówku – uroczystość pełna wzruszeń

Fundacja Daj Herbatę z główną nagrodą, a Marszałkowska też na podium

Młodzi z Targówka pokazali talent na scenie Teatru Rampa

Bezpłatne warsztaty pierwszej pomocy na Ursynowie wracają z nową pulą miejsc

Mazowsze liczy 8,9 tys. zabytków, a Warszawa ma ich najwięcej

Wędrujące latarnie mają pilnować pieszych na tymczasowych zebrach
![[PIŁKA NOŻNA] Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin 1:0 w PKO BP Ekstraklasie. Gospodarze zatrzymali wicelidera przy Łazienkowskiej](/images/mecz/thumbnails/legia-warszawa-kghm-zaglebie-lubin-17042026-10.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin 1:0 w PKO BP Ekstraklasie. Gospodarze zatrzymali wicelidera przy Łazienkowskiej

Śpiący na trawniku w Śródmieściu miał w kieszeni pakunek, który zdradził go od razu

