Strefa Kibica w Centrum Ursynów zaprasza na wspólne emocje Euro 2024
Zapraszamy do wspólnego kibicowania! Strefa Kibica w Centrum Ursynów otwiera swoje podwoje, by mieszkańcy mogli cieszyć się emocjami piłkarskimi podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024. Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.
  1. Transmisje meczów reprezentacji Polski na dużym ekranie
  2. Wygodne miejsca siedzące na świeżym powietrzu
  3. Możliwość odwołania transmisji w przypadku złej pogody
  4. Patronat honorowy Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

W Centrum Ursynów, przy ul. Puławskiej, powstaje wyjątkowe miejsce dla wszystkich fanów piłki nożnej. Strefa Kibica to doskonała okazja, by wspólnie przeżywać sportowe emocje i kibicować naszej reprezentacji podczas nadchodzących Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024.

Na terenie zewnętrznym Centrum Ursynów przygotowano miejsca siedzące w formie wygodnych leżaków, które pozwolą w pełni cieszyć się atmosferą meczów. Transmisje będą wyświetlane na dużym, 100-calowym telewizorze, co zagwarantuje świetną widoczność i doskonałe wrażenia.

Oto rozkład meczów reprezentacji Polski, które będzie można obejrzeć w Strefie Kibica:

  • niedziela, 16.06, 15:00 Polska - Holandia

  • piątek, 21.06, 18:00 Polska - Austria

  • wtorek, 25.06, 18:00 Polska - Francja

Warto zaznaczyć, że liczba miejsc siedzących jest ograniczona, dlatego warto przybyć wcześniej, by zająć najlepsze miejsca. Prosimy również o przygotowanie się na ewentualne zmiany w programie – transmisje mogą zostać odwołane w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, takich jak deszcz czy silny wiatr.

Strefa Kibica jest organizowana pod patronatem honorowym Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, co podkreśla rangę tego wydarzenia i daje gwarancję wysokiego standardu organizacyjnego.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by wspólnie z innymi mieszkańcami Ursynowa cieszyć się piłkarskimi emocjami na świeżym powietrzu. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania!


Wg inf z: Ursynów