Turniej piłkarski zakończył zajęcia prozdrowotne na Bemowie
W minioną sobotę mieszkańcy Bemowa mieli okazję doświadczyć wyjątkowego turnieju piłkarskiego, który odbył się na boisku ŚWIT Warszawa. Wydarzenie to było nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także do podsumowania działań związanych ze 100-leciem GKS Świt Warszawa.
  1. Turniej rozpoczął się kilka minut po godzinie 10:00.
  2. Wzięło w nim udział 5 zespołów oldbojów i weteranów.
  3. Zespół RKS Sarmata wygrał wszystkie 4 spotkania.
  4. Spotkanie zakończyło się meczem drużyny Urzędu Dzielnicy Bemowo z zespołem weteranów GKS Świt Warszawa.

Turniej piłkarski na boisku przy ul. Oświatowej 12 przyniósł mnóstwo emocji i sportowej rywalizacji. Zawody rozpoczęły się kilka minut po godzinie 10:00, a do rywalizacji stanęło pięć drużyn oldbojów i weteranów. Mecze trwały po 15 minut, a na boisku mogło przebywać jednocześnie sześciu graczy, co zapewniało dynamiczną i zaciętą grę.

Ostatecznie, po serii emocjonujących spotkań, zespół RKS Sarmata triumfował, wygrywając wszystkie cztery mecze. Warto podkreślić, że turniej był częścią większych działań związanych z obchodami 100-lecia GKS Świt Warszawa, które były koordynowane przez Muzeum Sportu i Turystyki, Klub Bemowskiego Seniora oraz gospodarzy wydarzenia.

Jednym z najważniejszych momentów dnia było spotkanie pomiędzy drużyną Urzędu Dzielnicy Bemowo wraz z przyjaciółmi a zespołem weteranów GKS Świt Warszawa, które rozpoczęło się przed godziną 13:00. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Urzędu Dzielnicy Bemowo, która wygrała 2-0, co dodatkowo podkreśliło sportową atmosferę całego dnia.

Dla najmłodszych uczestników przygotowano liczne atrakcje, w tym gry i zabawy, a także lemoniadę i popcorn, co było możliwe dzięki wsparciu Klubu Bemowskiego Seniora. W wydarzeniu wziął również udział Michał Przybylski, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo, który kibicował zawodnikom i wspierał ich swoim entuzjazmem.

Wszyscy uczestnicy i kibice podkreślali świetną atmosferę turnieju oraz doskonałą organizację. Bez wątpienia, wydarzenie to na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Bemowa jako przykład doskonałego połączenia sportu, historii i społecznej integracji.

Na podstawie: Urząd Dzielnicy Bemowo