Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą postępowanie przygotowawcze dotyczące kradzieży markowych słuchawek o wartości prawie 1400 złotych, do której doszło 14.10.2022 r. w sklepie przy ulicy Muszkieterów w Warszawie. Jeśli rozpoznajesz widniejącego na zdjęciach mężczyznę skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej. Gwarantujemy anonimowość!

Mężczyzna ma około 30 lat, około 185 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała; ubrany był w ciemną kurtkę, ciemne spodnie, twarz zasłaniała mu maseczka ochronna.

Jeśli go rozpoznajesz skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 51 30,  47 723 52 20, powołując się na numer l.dz. KP-D-II-6259/22.

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

kom. Paulina Onyszko/bś

  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę wchodzącego do sklepu. Ma około 30 lat, jest szczupłej budowy ciała; ubrany jest w ciemną kurtkę, ciemne spodnie, twarz zasłania mu maseczka ochronna.
    Szukamy mężczyzny ze zdjęć
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę stojącego lewym profilem do kamery monitoringu przed półką ze słuchawkami. Mężczyzna ma około 30 lat, około 185 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała; ubrany jest w ciemną kurtkę, ciemne spodnie, twarz zasłania mu maseczka ochronna. W dłoniach przed sobą trzyma jakiś przedmiot. Przed nim, na podłodze oparty o półkę z asortymentem stoi beżowy plecak.
    Szukamy mężczyzny ze zdjęć
  • Zdjęcie przedstawia mężczyznę kucającego przed półką ze słuchawkami o którą oparty jest beżowy plecak. Mężczyzna ma około 30 lat, około 185 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała; ubrany jest w ciemną kurtkę, ciemne spodnie, twarz zasłania mu maseczka ochronna. Jest skierowany lewym profilem do kamery monitoringu.
    Szukamy mężczyzny ze zdjęć