Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

„POLACY W DAWNEJ PRACY” – internetowy konkurs dla mieszkańców województwa mazowieckiego i podlaskiego

Młodzi ludzie często nie są w stanie sobie wyobrazić jak wyglądały kiedyś poszczególne zawody. Myślimy, że bardzo chętnie poznaliby czasy, w których dane było żyć ich rodzicom czy dziadkom. Wiedzę na ten temat może im dostarczyć właśnie nasz konkurs.

Pragniemy zaprosić wszystkie osoby w wieku 50+ z województwa mazowieckiego oraz podlaskiego do podzielenia się wspomnieniami z dawnej pracy.

Wybierz maksymalnie 3 najciekawsze zdjęcia i wypełnij nasz internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy-zgloszenie. Termin do kiedy można wykonać zadanie to 30.11.2021 r.

To co możemy zagwarantować to świetna zabawa i atrakcyjne nagrody takie jak kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe oraz przydatne gadżety i ciekawe książki. Oprócz tego Twoje zdjęcia zostaną umieszczone w pokonkursowej galerii, gdzie każdy będzie mógł je podziwiać. Wierzymy, że galeria stanie się cennym źródłem wiedzy na temat dawnych zawodów, mody i narzędzi. Baw się razem z Aplikuj.pl!

Więcej informacji na temat konkursu w regulaminie:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy