Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Nowy serwis z lokalnymi ogłoszeniami z Warszawy i okolic już działa

Każdy, kto kiedyś chciał sprzedać swój samochód, wie, że nie jest to wcale łatwe zadanie. Można oczywiście oddać je do komisu lub dać anons w serwisach ogłoszeniowych o ogólnopolskim zasięgu, ale to często tylko niepotrzebna strata czasu, nerwów i pieniędzy. Trzeba czasami odpowiadać na dziesiątki telefonów, a kupców, którzy przyjechaliby z drugiego końca Polski i sfinalizowali transakcję jakoś nie widać.

Sprzedaż czy też kupno używanego auta rządzi się własnymi specyficznymi prawami. Każdy potencjalny klient chce najpierw na własne oczy obejrzeć pojazd, sprawdzić jak brzmi i działa silnik i oczywiście zasiąść za kierownicą takiego samochodu. Niezbyt często więc się zdarza, aby ktoś jechał kilkaset kilometrów na takie oględziny, po których nie ma się oczywiście gwarancji zakupu. Zwykle więc szuka się ofert z najbliższej okolicy, bo przecież każda dłuższa wyprawa wymaga czasu i pieniędzy,

Bezpłatnie i lokalnie

Aby więc nie marnować jednego i drugiego warto na pewno zapoznać się z ofertą nowego portalu Pokato.pl, gdzie znajdziemy m.in. ogłoszenia Warszawa (ale też ogłoszenia z innych miast). Znajdują się tu propozycje dotyczące najbliższej okolicy i co ważne umieszczenie ogłoszenia w serwisie jest bezpłatne. I oczywiście nie musi dotyczyć tylko motoryzacji. Znajduje się tu kilkaset kategorii i podkategorii związanych ze wszystkimi sferami naszego życia. Tu nie tylko możemy poinformować o chęci sprzedaży lub poszukiwaniu jakiejś rzeczy, ale również zaproponować swoje usługi jako fachowca lub doradcy w danej dziedzinie. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

Ale wracając do branży motoryzacyjnej lokalny portal skupiający ogłoszenia z Warszawy lub innego miasta to również doskonałe miejsce do zaoferowania swoich usług dla tych, którzy prowadząca na przykład skup aut używanych. To coraz bardziej popularna forma handlu samochodami.

Jest tak dlatego, że sprzedający korzystający z takiej oferty zyskuje przede wszystkim tak zwany święty spokój. Skupujący auta dobrze wiedzą, iż przedmiotem takiej transakcji nie jest nowy pojazd. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż będzie on posiadał większe lub mniejsze ślady użytkowania. Kolejny plus to, że chcący skorzystać z takiego skupu, nie muszą również naprawiać wszystkich usterek. Co więcej można także sprzedać tam pojazdy po wypadkach i bez ważnych badań technicznych lub obowiązkowego ubezpieczenia OC. Nie jest również kłopotem dostarczenie do takiego punktu pojazdu, który nie jest „na chodzie”. Skupy dysponują lawetami i za taki dowóz zwykle nie pobiera się dodatkowej opłaty. Pracownicy z punktu skupu mogą też sami pojawić się u sprzedającego i na miejscu zakończyć transakcje, zabierając potem auto ze sobą. Pieniądze też są wypłacane na miejscu lub przelewane od razu na konto.

Warto dodać zdjęcie, tytuł i opis

Dodanie swojego anonsu na portalu skupiającym ogłoszenia, takim jak Pokato.pl jest banalnie proste. Wystarczy kliknąć w czerwony przycisk: „dodaj ogłoszenie”, który umieszczony jest w prawym górnym rogu na głównej stronie serwisu.

Bez względu na to czego dotyczy ogłoszenie, warto je uatrakcyjnić, aby przykuwało wzrok innych, ponieważ - jak to zwykle bywa - diabeł tkwi w szczegółach. Można więc to zrobić dodając na przykład zdjęcie, a jeszcze lepiej, aby w naszym ogłoszeniu znalazł się również ciekawy, chwytliwy tytuł i opis z wyróżnikami naszej oferty.