Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Szpital Dworska to nowoczesna placówka medyczna

W Szpitalu Dworska można liczyć na kompleksową obsługę przez najwybitniejszych specjalistów lekarzy w całym Krakowie. Nic więc dziwnego, że Szpital Dworska cieszy się szczególnym uznaniem i popularnością o czym świadczą konkretne liczby, szczególnie pod względem leczenia problemów z kręgosłupem.

Neurochirurdzy pracujący w klinice przeprowadzają około 600 konsultacji oraz przeprowadzają około 30 operacji w ciągu jednego miesiąca. Bogata oferta operacji z zakresu ginekologii, chirurgii ogólnej, urologii oraz chirurgi plastycznej stanowi również popularną opcję wybieraną przez pacjentów. Aby zapoznać się z pełną ofertę odwiedź stronę internetową https://dworska.pl/

Pierwsze co rzuca się w oczy to specjalnie przygotowana i komfortowa wyposażona poczekalnia dla pacjentów. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w klimatyzację, a spędzony czas w oczekiwaniu na zabieg lub operację w Szpitalu Dworska można umilić za pomocą kawy i herbaty, a nawet specjalnie wyselekcjonowanych posiłków. Warto też wspomnieć o tym, że sale są wyposażone w profesjonalne, pneumatyczne łóżka marki Hill-Room, pozwalające na łatwiejszą obsługę przez personel oraz większy komfort dla pacjenta. Jako ciekawostkę warto dodać, że po zabiegu pacjent może spędzić czas oglądając na 60 calowym telewizorze filmy i seriale z abonamentu Netflix. Natomiast personel szpitala nieustannie dba o to, aby czas spędzony w placówce był w pełni komfortowy.

Szpital Dworska stawia na nowoczesne rozwiązania, które pozwalają na nieinwazyjne zabiegi, które są mniej szkodliwe dla pacjenta. Popularne są również minimalnie inwazyjne zabiegi, które przeprowadza się przez skórę. Po skończonych zabiegach stosowane są urządzenia Game Ready, które chłodzą określone części ciała wspomagając szybszą regenerację, a tym samym pozwalają wcześniej opuścić szpital i udać się z powrotem do domu. Tego typu urządzenia są z pewnością jednymi z najnowocześniejszych sposobów na skrócenie czasu rekonwalescencji zarówno po zabiegach, jak i po kontuzjach.