Szukasz pomysłu na świąteczny prezent dla chłopaka? Sprawdź te inspiracje!

O ile zwykle bardzo łatwo obdarować kobietę, o tyle prezenty dla mężczyzn sprawiają nieco więcej problemów. Na szczęście dzięki sklepom z ciekawymi prezentami, wybranie odpowiedniego podarunku staje się prostsze. Możemy zdecydować się na prezent romantyczny, zabawny lub nawiązujący bezpośrednio do zainteresowań chłopaka – co najlepiej wybrać?

Gadżety z ulubionym motywem

Bez względu na to, czy będzie to kubek (albo kufel!), brelok czy podkładka pod myszkę – zadbaj o to, aby wybrać ulubiony motyw chłopaka. Może to być np. motyw z jego ulubionego serialu lub komiksu. Na szczęście twórcy prezentów tego typu nie zapomnieli także o graczach – wiele dostępnych w sieci prezentów nawiązuje do popularnych gier, takich jak Wiedźmin czy Call of Duty. Tego typu prezent dla mężczyzny można znaleźć np. w sklepie 4Gift.

Śmieszne akcesoria – szczypta zabawy!

Powiedzmy sobie szczerze: kobiety lubią rzeczy piękne i urocze. Mężczyźni wolą zabawne prezenty – w końcu nie będą zachwycać się puchatym kocykiem w kwiatki. Śmieszne gadżety mogą nawiązywać do różnych rzeczy: od piwa, przez zabawne porównania kobiet i mężczyzn, kończąc na akcesoriach znanych z memów i emoji internetowych. Ponoć w każdym z nas drzemie trochę dziecka: tego typu prezent na pewno wywoła na każdej twarzy wiele radości.

Kreatywne prezenty: pokaż swoją pomysłowość!

Jeśli szukasz prezentu dla ważnej osoby, pokaż, jak dużo o niej wiesz. Spróbuj wykazać się pomysłowością i trafić w gust mężczyzny – to dużo lepsza opcja, niż kupienie oklepanego ,,bezpiecznego” prezentu: skarpetek czy koszuli! Pomyśl o pragnieniach i pasjach mężczyzny. Może jest kucharzem albo lubi podróżować po świecie? Z łatwością znajdziesz prezenty odpowiadające jego zainteresowaniom: ciekawy gadżet do kuchni lub mapę świata (na przykład taką pozwalającą zaznaczyć, w którym miejscu już był – lub pił piwo). Ciekawe prezenty to też niebanalne dekoracje do domu czy ramki na zdjęcia to świetny pomysł dla zakochanej pary.