Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Implanty w Warszawie – 5 powodów, dla których warto z nich skorzystać

Nie ma wątpliwości co do tego, że każdy z nas pragnie mieć jak najpiękniejszy i najzdrowszy uśmiech. Nie ma w tym niczego dziwnego, wszak to uśmiech jest wizytówką każdego z nas i to on pozwala nam zjednywać sobie ludzi. Co jednak w sytuacji, gdy stracimy zęba i tym samym nasz uśmiech będzie niepełny? W takiej sytuacji najlepiej jest skorzystać z usług specjalistów i wszczepić implanty w Warszawie – dzięki nim przywrócisz piękno i zdrowie swojego uśmiechu. Oto 5 powodów, dla których warto zdecydować się na zabieg!

Dlaczego warto wszczepić implanty w Warszawie? 5 najważniejszych powodów!

Po pierwsze – możliwość usunięcia luk w uzębieniu

To bez wątpienia największa korzyść, która tak naprawdę jest ponad wszystkimi innymi. Implanty Warszawa to rozwiązanie, które pozwoli Ci wypełnić zarówno pojedynczą lukę zębową, jak również poradzić sobie z większą ich liczbą. Implant, czyli tytanowa śrubka, na której znajduje się porcelanowa korona zęba, to rozwiązanie najnowocześniejsze, które będzie w stu procentach przypominało Twoje naturalne zęby i doskonale będzie się z nimi komponować. A to z kolei doprowadzi do tego, że znów będziesz mógł się uśmiechać.

Co więcej – implanty zębowe mogą być różnorodne, dzięki czemu z pewnością znajdziesz dokładnie to, co będzie Ci najbardziej potrzebne!

Po drugie – ponadprzeciętna trwałość i bezpieczeństwo

Zarówno porcelanowe, jak i kryształowe korony, które osadza się na implancie zębowym, są niezwykle wytrzymałe, w związku z czym nie musisz obawiać się, że implant zostanie w jakikolwiek sposób uszkodzony. Co więcej – myjąc zęby z odpowiednią regularnością, pozostanie on biały i piękny, a także nie będzie dochodzić do jego przebarwień. Co więcej – tytanowa śrubka, na której osadza się implant zęba, jest w pełni biokompatybilna, co oznacza, że jest bezpieczna dla ludzkiego organizmu. Nie musisz też obawiać się tego, że posiadając alergię, jesteś jakkolwiek narażony na niebezpieczeństwo!

Warto powiedzieć też nieco więcej o trwałości – warszawskie implanty będą współtworzyć Twój estetyczny uśmiech przez kilkadziesiąt lat, w związku z czym nie będziesz musiał wymieniać ich w trakcie swojego życia.

Po trzecie – prosty proces wszczepiania

Wstawianie zęba wiąże się z kilkoma wizytami u specjalisty, którego zadaniem jest wykonanie odpowiednich badań i wszczepienie implantu w taki sposób, aby ten był dla Ciebie w stu procentach odpowiedni i pozwolił wypełnić lukę zębową. Oczywiście dochodzą do tego kontrole, które jednak nie są zbyt czasochłonne. Współczesna implantologia to dziedzina niezwykle rozbudowana i nowoczesna, która nie wywoła u Ciebie jakiegokolwiek bólu czy poczucia dyskomfortu!

Po czwarte – przystępne ceny

Ile kosztuje implant zęba? Jego ceny będą oczywiście uzależnione od miejsca, w jakim dojdzie do wszczepienia. Jednak nawet w warszawskich, najnowocześniejszych klinikach, nie musisz obawiać się tego, że przepłacisz – wstawianie zębów tą metodą nie przekracza zwykle 3 tysięcy złotych, co jest korzystne dla większości osób, które straciły zęba.

Po piąte – brak konieczności dbania o implanty

I oczywiście mowa tutaj o specjalnych metodach – nie musisz bowiem kupować specjalnych szczoteczek czy środków, dzięki którym implant zęba pozostanie piękny. Wystarczy tylko zwyczajna profilaktyka uzębienia, polegająca na ich regularnym myciu.

Czy warto wszczepiać implanty zębowe w Warszawie?

Jak najbardziej! Taki „sztuczny ząb” jest bowiem najnowocześniejszym sposobem na uzupełnienie luk w uzębieniu i pozwoli Ci ponownie uśmiechać się szeroko, robiąc przy tym wrażenie na innych. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią klinikę implantologiczną i skorzystać z jej oferty. Warto przy tym pamiętać, że w przypadku utraty większej ilości zębów, lepszą alternatywą mogą okazać się protezy zębowe.