Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Żoliborscy śledczy przedstawili zarzut 19-latkowi, który kierował samochodem pod wpływem narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany przez stołecznych wywiadowców. To nie jedyne kłopoty młodego kierowcy. Policjanci znaleźli w jego aucie torebkę z marihuaną. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Stołeczni wywiadowcy podczas patrolowania ulic zwrócili uwagę na samochód, którego kierowca zjeżdżał ze swojego pasa ruchu, najeżdżał na krawężniki. Zachowanie kierującego zaniepokoiło funkcjonariuszy, stanowił on realne zagrożenie dla pozostałych uczestników drogi, dlatego postanowili jak najszybciej go zatrzymać. Podczas kontroli okazało się, że 19-latek jest pod wpływem środków odurzających. W jego aucie funkcjonariusze znaleźli jeszcze torebkę z marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany oraz trafił do policyjnej celi.

Policjanci z Żoliborza przedstawili już zatrzymanemu zarzuty za kierowanie samochodem pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie marihuany. Młodemu kierowcy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

ks/mb

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.