Dzielnicowi z Bielan zatrzymali 59-letniego mieszkańca dzielnicy, podejrzanego o znęcanie się nad matką. Mężczyzna decyzją sądu został aresztowany na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi w ramach codziennych obowiązków współpracują z przedstawicielami innych służb oraz instytucji. Dzięki bardzo dobrej współpracy mundurowych z kuratorem sądowym, doszło do zatrzymania mężczyzny, który znęcał się nad swoją matką. Kobieta ze względu na wiek oraz stan zdrowia nie była w stanie sama poprosić o pomoc.

Policjanci zatrzymali 59-latka. Zebrany materiał dowodowy i wykonane czynności pozwoliły na przedstawienie mu zarzutów za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad matką. Sąd wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

ks/mb


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.