Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Policjanci z warszawskiej Ochoty prowadzą postępowanie w sprawie rozboju z użyciem noża na pracowniku sklepu na terenie dzielnicy. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Do zdarzenia doszło 26 kwietnia 2018 roku około godziny 15:50 na terenie jednego ze sklepów na warszawskiej Ochocie. Nieustalona dotąd osoba terroryzując pracownika sklepu nożem i grożąc pozbawieniem życia dokonał kradzieży pieniędzy ze sklepowej kasy.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 93 50 lub (22) 603 93 51.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapewniamy anonimowość.

kc

  • Rozpoznajesz tego mężczyznę?
  • Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.