Czujni policjanci z patrolówki zainteresowali się dwoma mężczyznami pchającym wózki do przewożenia złomu. Wieźli na nich opony z aluminiowymi felgami. Nie przekonali funkcjonariuszy, że je znaleźli. Bardzo szybko okazało się, że najprawdopodobniej chwilę wcześniej doszło do kradzieży. 63-letni Robert J. i 50-letni Mirosław B. usłyszeli zarzuty, a opony powróciły do właściciela.

Patrolowcy,. przejeżdżając ulicami dzielnicy, zaważyli dwóch mężczyzn pchających wózki, które zwykle służyły im do przewożenia złomu. Tym razem jednak wieźli opony samochodowe z aluminiowymi felgami. Zapytani, skąd je mają ,uparcie twierdzili, że znaleźli. Nie przekonało to jednak patrolowców. Bardzo sprawnie dokonali kilku sprawdzeń i ustaleń i okazało się, że opony zostały skradzione. Funkcjonariusze zabezpieczyli je, a następnie oddali właścicielowi. 63-letni Robert J. i 50-letni Mirosław B. zostali zatrzymali.

Śledczy z wydziału mienia przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, po czym na podstawie zgromadzonych dowodów przedstawili mężczyznom zarzut dokonania wspólnie i w porozumieniu kradzieży.

ea/jw


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.