Komedia teatralna o wakacyjnych perypetiach par w Warszawie
W Warszawie będzie można zobaczyć komedię, która opowiada o dwóch doświadczonych parach planujących wakacyjny wyjazd do tej samej willi. Mężowie, chcąc urozmaicić wspólny urlop, próbują przekonać żony do spędzenia wakacji osobno. Szybko okazuje się jednak, że kobiety mają własne plany na wypoczynek. Sztuka skupia się na zabawnych sytuacjach wynikających z tego nietypowego pomysłu oraz na znaczeniu wyboru miejsca na wakacje.
Szczegóły wydarzenia
- Data i czas: piątek, 13 czerwca 2025, godzina 19:30–21:00
- Miejsce: Teatr Capitol, ul. Marszałkowska 115, Warszawa
O spektaklu
Przedstawienie jest adaptacją popularnej komedii autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, która zdobyła uznanie na scenach Londynu, Francji, Niemiec oraz Republiki Południowej Afryki. W Polsce inscenizację przygotowano z udziałem znanych aktorów, takich jak Dorota Chotecka, Sławomir Zapała, Robert Wabich i Joanna Moro. Reżyserem jest Andrzej Rozhin, a przekład tekstu wykonała Klaudyna Rozhin.
Spektakl trwa 130 minut i przewidziana jest przerwa. Widzowie mogą spodziewać się lekkiej, pełnej humoru historii o relacjach międzyludzkich oraz nieoczekiwanych zwrotach akcji podczas wspólnego wypoczynku.
Ostatnie Artykuły

Co warto wiedzieć przed nadaniem paczki do Belgii? Przewodnik po formalności i opcjach dostawy

Calineczka wraca do Śródmieścia - rodzinny poranek z bajką, która nie traci uroku

Książki weszły do gry. Łódź pokazała, jak czytanie zmienia system

Mazowsze finansuje laboratorium, które ma zmienić badania nad podczerwienią

Bezdomność nie zaczyna się na ulicy i właśnie o tym przypomina warszawskie spotkanie

Botaniczne ryciny wracają na Foksal - warsztaty, które uruchomią wyobraźnię

W Bibliotece Narodowej zakwitła wiosna - i widać ją z tarasów

Warszawa znów przypnie żonkile i pójdzie śladem pamięci o getcie

Zniknęło podziemne przejście, a Młynów dostał zielone skrzyżowanie

SP 369 zgarnęła podwójne mistrzostwo Bielan w szkolnej gimnastyce

Stefcia i Zuzia w finale, który ma w Warszawskim ZOO ludzką twarz

Robert Pattinson i Zendaya w DK Kadr - przed ślubem wybucha tajemnica

Na Ursynowie ruszą rodzinne zajęcia sportowe dla dzieci z niepełnosprawnością

