Policjanci z bielańskiej komendy szukają mężczyzny, który w Warszawie na ulicy Kochanowskiego i Broniewskiego zaatakował dwie osoby przedmiotem przypominającym maczetę. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, posiadają informacje na jego temat lub były świadkami zdarzeń.

Policjanci z bielańskiej komendy szukają mężczyzny, który w Warszawie na ulicy Kochanowskiego i Broniewskiego zaatakował dwie osoby przedmiotem przypominjącym maczetę. Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 08.40. Sprawca poruszał się ciemnym rowerem górskim, typu damka.

Mężczyzna jest w wieku ok. 35-40 lat, ma ok. 170-175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, łysy. Ubrany był w ciemnoniebieską kurtkę, ciemne granatowe spodnie, prawdopodobnie jeansy, ciemne buty. Miał ze sobą niebieski plecak.

Wszyscy, którzy rozpoznają i mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny lub byli świadkami obu zdarzeń proszeni są o pilny kontakt telefoniczny pod numerami (47) 723-71-55, (47) 723-71-56.

Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numer 112

podinsp. Elwira Kozłowska