W miniony weekend dzielnicowy z Żoliborza- asp. szt. Tomasz Wróbel w duecie z Grzegorzem Świętoniem po raz kolejny wystartował w wyszkowskim Nadbużańskim Trójkącie. Nietypowy triathlon- 5 km kajakiem, 10 km biegiem i 15 km rowerem, w pięknej scenerii Bugu, ukończyli na drugim miejscu, z czasem 1:47:44.

3 września po raz kolejny odbył się Nadbużański Trójkąt, czyli wyszkowskie zawody triathlonowe. Zawodnicy wystartowali o godz. 15:10:05, co nawiązuje do tras, jakie mieli do pokonania zawodnicy: 15 km - rowerem, 10 km - biegiem, 5 km - kajakiem.

Start i meta to plaża miejska nad Bugiem. Cała trasa przebiegała w urokliwych okolicznościach przyrody, wzdłuż brzegu jednej z najpiękniejszych polskich rzek, czyli Bugu.  Zawodnicy startowali w 2–osobowych zespołach (damskie, męskie, mieszane). W duecie męskim wystartował dzielnicowy z żoliborskiego komisariatu asp. szt. Tomasz Wróbel oraz Grzegorz Świętoń. Po raz kolejny, podobnie jak rok temu, duet stanął na podium. Panowie ukończyli triathlon z wynikiem 1:46:35, a tym samym uplasowali się na drugiej pozycji.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, a szczególnie naszemu dzielnicowemu.