Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Białołęka prowadzą czynności do sprawy kradzieży portfela wraz z zawartością oraz wykonania nieautoryzowanych transakcji, do których doszło na początku listopada br. w Warszawie. Mężczyźni, których zdjęcia publikujemy mogą mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem. Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn skontaktuj się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod numerem tel. 47 723-51-30 lub policjantami prowadzącymi te sprawę tel. 47 723 52-14, 47 723 52-19. Informacje można też przekazywać pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pierwszy mężczyzna jest w wieku około 35-40 lat, ubrany jest w czarną kurtkę, niebieskie spodnie, czarne buty, na głowie ma czarną czapkę z daszkiem, na twarzy widoczny ciemny zarost.

Drugi mężczyzna jest w wieku około 35-40 lat, ubrany jest w czerwono czarną kurtkę w kratę, niebieskie spodnie, czarne buty z białą podeszwą, ciemną czapkę zimową oraz posiada przy sobie czarny plecak.

Jeśli rozpoznajesz skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723 52-14, 47 723 52-19, powołując się na numer I.dz. KP-D-6657/21

Informacje można też przekazywać pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gwarantujemu anonimowość!

kom. Monika Trzcinka/mw