Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali mężczyznę, który oferował do sprzedaży motocykl. Prawowity właściciel pojazdu umówił się na spotkanie ze sprzedającym. Towarzyszyli mu funkcjonariusze, którzy w momencie uzyskania potwierdzenia, że faktycznie jest to jego jednoślad zatrzymali 37-latka. Mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa.

Policjanci operacyjni zajmujący przestępstwami przeciwko mieniu pozyskali informację na temat skradzionego kilka miesięcy temu motocykla.

Okazało się, że ktoś na jednym z portali internetowych wystawił go na sprzedaż. Funkcjonariusze zaplanowali zasadzkę. Wspólnie z pokrzywdzonym udali się na spotkanie ze sprzedającym. Kiedy prawowity właściciel z całą pewnością rozpoznał i potwierdził, że jest to jego motocykl, 37-letni mężczyzna oferujący sprzedaż jednośladu został przez funkcjonariuszy zatrzymany, a pojazd zabezpieczono.

Śledczy z wydziału mienia zgromadzili materiał dowodowy i na jego podstawie przedstawili 37-latkowi zarzut paserstwa. Motocykl powrócił do właściciela.

 

nadkom. Joanna Węgrzyniak/is