Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Wypróbuj na swojej skórze loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie

Latanie w przestworzach nie jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla ptaków. Odwiedź tunel aerodynamiczny, aby doświadczyć niezwykłych emocji!

Szukasz ciekawego pomysłu na weekendową rozrywkę? A może zależy Ci na podarowaniu prezentu jedynego w swoim rodzaju dla ważnej dla Ciebie osoby? Wybierz tunel aerodynamiczny!

Tunele aerodynamiczne to interesująca propozycja dla każdego, kto chciałby wziąć udział w niesamowitej przygodzie. To właśnie dzięki nim można poczuć się tak, jak podczas lotu w przestworzach bez żadnych ograniczeń. Teraz dostępne są także loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie – wystarczy wykonać swoją rezerwację on-line i przygotować się na adrenalinę.

Tunel aerodynamiczny – co to jest?

Wielu z nas kojarzy tunele aerodynamiczne z badaniami aerodynamiki. Warto jednak wskazać, że wyposażenie to ma także inne zastosowanie.

Pionowy tunel aerodynamiczny to specjalna konstrukcja, która wyposażona jest w ogromne wentylatory mogące rozpędzić powietrze do prędkości nawet ponad 300 kilometrów na godzinę. Znajdująca się na umieszczonej wewnątrz tunelu siatce osoba może wtedy unieść się w górę i poczuć się tak, jakby latała!

Nowoczesne tunele aerodynamiczne są obudowane przezroczystym tworzywem, które powoduje, że znajdujące się z zewnątrz osoby mogą zobaczyć, co dzieje się w środku tunelu. Sterowanie strumieniem powietrza odbywa się z wykorzystaniem specjalnego panelu.

Początkowo tunele aerodynamiczne wykorzystywane były przez skoczków spadochronowych jako forma udoskonalenia swoich umiejętności. Teraz jednak może skorzystać z nich niemalże każdy, kto chce przeżyć coś niezwykłego!

Kto może latać w tunelu aerodynamicznym?

Tunel aerodynamiczny to świetna propozycja dla każdego, kto ma ochotę na dobrą zabawę – także dla dzieci i młodzieży. Najmłodszy uczestnik lotu miał zaledwie 2 lata!

Aby polatać w tunelu aerodynamicznym, nie trzeba zapisywać się na specjalne szkolenia czy treningi. Wystarczy tylko rezerwacja on-line na stronie internetowej organizatora lotów – można zrobić to nawet teraz, wskazując na najbardziej odpowiadający nam termin.

Do lotów w tunelach aerodynamicznych nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń lekarskich, ale warto pamiętać o tym, że w przypadku pojawienia się przeciwwskazań do uprawiania sportów nie należy korzystać z takiej rozrywki.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że tunel aerodynamiczny nie jest przeznaczony dla osób posiadających ciężar ciała większy niż około 110 kg.

Dokładne informacje o przeciwwskazaniach można znaleźć na stronach internetowych tuneli lub uzyskać on-line za pośrednictwem e-maila lub mediów społecznościowych.

Lot w tunelu aerodynamicznym – 3 minuty niesamowitych doznań!

Całkowity czas trwania lotu w tunelu aerodynamicznym to 3 minuty w wariancie podstawowym. Chociaż dla wielu osób może wydawać się to dość krótkim okresem na taką rozrywkę, to jednak warto wskazać, że na start to optymalna długość lotu.

Lot w tunelu dzieli się wtedy na dwie części – każda z nich trwa po 1,5 minuty. Podczas lotu uczestnik stale znajduje się wtedy pod opieką instruktora i może liczyć na jego pomoc w przyjęciu odpowiedniej pozycji i wykonywaniu różnych ewolucji. To gwarantuje niesamowite doznania!

Oczywiście, jeśli uczestnik ma na to ochotę, może wykupić kilka lotów po kolei – wystarczy tylko wybrać odpowiednią opcję przy rezerwacji lub też zasygnalizować to już podczas lotu, wykonując specjalny gest.

Wykonaj swoją rezerwację na lot w tunelu aerodynamicznym w Warszawie!

Dzisiaj tunele aerodynamiczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem i wybierane są przez wiele osób, które chciałyby przeżyć wspaniałą przygodę. Taka rozrywka dostępna jest także w Warszawie, gdzie działa tunel aerodynamiczny Profly.

Warszawski tunel Profly to jeden z najnowocześniejszych tuneli w Polsce, który gwarantuje maksymalne doznania dla początkujących i bardziej doświadczonych lotników. Ceny lotów rozpoczynają się już od 259 złotych dla osoby dorosłej za lot trwający 3 minuty. Osoby poniżej 18. roku życia za lot płacą tylko 229 złotych!

Rezerwację na lot w tunelu aerodynamicznym w Warszawie można wykonać już teraz on-line na stronie: profly.pl.