Policjanci z Komisariatu na Targówku prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do biletomatu przy ul. Św. Wincentego. Bezpośredni związek z tym przestępstwem może mieć dwóch mężczyzn. Wizerunek jednego z nich zarejestrowała kamera. Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące wymienionego zdarzenia proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod numerem tel. (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603-81-52.

Do zdarzenia doszło 13 marca br., około godziny 3.00 na przystanku "Kołowa 02" przy ul. Św. Wincentego. Dwaj mężczyźni o nieustalonej dotąd tożsamości włamali do biletomatu i ukradli pieniądze.

Z poczynionych przez policjantów ustaleń wynika, że obaj mogą być w wieku około 25-35 lat, wzrost około 170 cm.

Wizerunek jednego z nich zarejestrowała kamera: mężczyzna prawdopodobniej obcej narodowości, średniej budowy ciała, włosy ciemne średniej długości, ubrany był w kurtkę zimową dwukolorową.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje odnośnie tego zdarzenia lub rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. (22) 603-81-52, powołując się na numer l.dz. KPD-II-1942/19.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-targóTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gwarantujemy anonimowość!

po