Za przywłaszczenie telefonu o wartości 1400 złotych, odpowie 69-latek, który zabrał pozostawione w sklepie urządzenie. Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę i odzyskali skradziony telefon. Teraz grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

Kilka dni temu do bielańskiej komendy zgłosiła się kobieta, która poinformowała o tym, że robiąc zakupy w sklepie, przez przypadek zostawiła swój telefon. Szybko zawróciła lecz urządzenia już nie było. Sprawą zajęli się kryminalni z Bielan. Kamery zainstalowane w sklepie zarejestrowały zdarzenie. Funkcjonariusze po obejrzeniu nagrań ustalili personalia mężczyzny, który zabrał telefon oraz udali się do jego miejsca zamieszkania. 69-latek został zatrzymany, a urządzenie przekazane właścicielce. Policjanci przedstawili zatrzymanemu zarzut przywłaszczenia cudzego mienia. Za to przestępstwo grozi kara do roku pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.