W nocy z soboty na niedzielę do Stanowiska Kierowania KM PSP w Warszawie wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów u zbiegu ul. Trakt Lubelski i Cylichowska. Do akcji zostały zadysponowane dwa zastępy ratowniczo – gaśnicze.

W momencie przybycia służb ratunkowych pojazdy blokowały pas ruchu w kierunku Otwocka. Osoby biorące udział w zderzeniu znajdowały się poza rozbitymi pojazdami. Jedna z pasażerek uskarżała się na ból w górnej części odcinka kręgosłupa. Kobieta została przetransportowana przez ZRM do szpitala w celu wykonania dodatkowych badań. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji oraz odłączeniu zasilania w rozbitych pojazdach. Samochody będące obiektem śledztwa policyjnego pozostały na swoich miejscach. Powrót do koszar ostatniego zastępu zanotowano 47 minut po północy.

Tekst: mł. asp. Marcin Rybski
Zdjęcia: JRG 12


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.