Policjanci z KPP w Legionowie i podległych jednostek poszukują zaginionej 13-letniej Malwiny Górskiej. Dziewczynka 8 listopada 2018 roku, w godzinach porannych wyszła z miejsca zamieszkania w Legionowie i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu 13-latki prezentowanej na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policjantami z legionowskiej komendy przy ul. Jagiellońskiej 26 B pod nr telefonów: 22 774-27-77 lub (22) 604-82-13 albo z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym nr 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie i podległych jednostek  prowadzą poszukiwania 13-letniej  Malwiny Górskiej.

Zaginiona ma ok. 170 cm wzrostu, wagę ok. 50- 60 kg, jest  szczupłej budowy ciała, ma włosy w kolorze ciemny- blond, długości do połowy pleców, oczy koloru niebieskiego.

W dniu zaginięcia ubrana była w szarą  kurtkę typu „biodrówka” – bez kaptura, granatowe, dżinsowe spodnie, czarne buty sportowe i może nosić na głowie szarą czapkę.

Zaginiona 8 listopada w godzinach porannych wyszła z miejsca zamieszkania w Legionowie i do chwili obecnej nie wróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu 13-latki prezentowanej  na zdjęciu.

Osoby, które mają informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej, proszone są o kontakt z policjantami z legionowskiej komendy przy ul. Jagiellońskiej 26B, pod nr tel: (22) 774-27-77 lub (22) 604-82-13 albo z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym nr 112, ewentualnie za pośrednictwem     poczty     elektronicznej                         e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

jf

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.