Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Policjanci z wolskiej komendy namierzyli mężczyznę poszukiwanego do sprawy kradzieży. 36-letni Danel B. został zatrzymany i już usłyszał zarzuty kradzieży wspólnie i w porozumieniu z kobietą zatrzymaną do tych spraw w sierpniu br. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu pracowali nad sprawą związaną z kradzieżami do których dochodziło w sierpniu i wrześniu br. na terenie sklepu z kosmetykami. Pierwsza wpadła kobieta, która działała z mężczyzną. Wówczas usłyszała zarzuty dotyczące usiłowania kradzieży i kradzieży perfum, gdzie łączna wartość strat została oszacowana na kwotę 2,5 tysiąca zł.

Mężczyzna, 36-letni Daniel B. był poszukiwany przez policjantów do tych spraw. Kilka dni temu wpadł i trafił do policyjnej celi. Podejrzany usłyszał już zarzuty usiłowania kradzieży i kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

ms/esz


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.