22-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków w Bielanach
Policjanci z Bielan zatrzymali obywatela Ukrainy, który przewoził w swoim samochodzie narkotyki. 22-latek został zatrzymany, a środki odurzające zabezpieczone. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.
  1. Policjanci zatrzymali 22-latka na ulicy Księgarzy.
  2. W samochodzie znaleziono marihuanę.
  3. Mężczyznę przewieziono do komendy przy ulicy Żeromskiego.
  4. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

Interwencja miała miejsce na ulicy Księgarzy, gdzie funkcjonariusze zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę siedzącego w zaparkowanym samochodzie. Na widok patrolu 22-latek wyraźnie się zdenerwował, co wzbudziło podejrzenia policjantów.

Podczas kontroli okazało się, że w pojeździe znajdowały się środki odurzające. Policjanci od razu zabezpieczyli substancje i przewieźli mężczyznę do komendy przy ulicy Żeromskiego, gdzie przeprowadzono dalsze czynności. Badania potwierdziły, że zabezpieczony susz to marihuana.

Na miejscu policjanci przeprowadzili dokładne przeszukanie pojazdu oraz jego zawartości. 22-letni obywatel Ukrainy szybko został przeprowadzony do dochodzeniówki, gdzie złożono mu zarzut posiadania środków odurzających. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policja apeluje o zgłaszanie wszelkich podejrzanych sytuacji, które mogą przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa na naszych ulicach.


Na podstawie: KSP Warszawa