Praga-Południe:
Zaproszenie do magicznego wieczoru pełnego teatru i muzyki! Nie lada gratka czeka na miłośników sztuki w Domu Kultury "Orion".
  1. Spotkanie zaplanowane na piątek, 5 kwietnia, o godzinie 18:00.
  2. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni kulturalnej przy ul. Egipskiej 7.
  3. Wstęp na spektakl jest całkowicie bezpłatny.
  4. Wyjątkowe przedstawienie teatralne to efekt pracy "Międzypokoleniowych warsztatów teatralnych" oraz "Warsztatów wokalnych dla seniorów".

Czas spędzony w teatrze to nie tylko rozrywka, ale i okazja do przeżycia czegoś wyjątkowego, co zostaje w pamięci na długo. Tym bardziej, gdy zaangażowane w produkcję są różne pokolenia, co dodaje przedstawieniu szczególnego charakteru. Właśnie takie nietuzinkowe doświadczenie czeka na mieszkańców i gości Pragi-Południe już w najbliższy piątek.

Inicjatywa teatralna, która wyrosła z międzypokoleniowej współpracy, obok aspektu rozrywkowego, ma również wymiar integracyjny. Uczestnictwo w warsztatach i przygotowanie spektaklu "Ożenek" pozwoliło seniorom i młodszym uczestnikom na wymianę doświadczeń oraz wspólne spędzenie czasu, co zdecydowanie wyróżnia to wydarzenie na kulturalnej mapie miasta.

Burmistrz Tomasz Kucharski i Dom Kultury "Orion" Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej Ateńska z wielką radością zapraszają wszystkich zainteresowanych na ten wyjątkowy wieczór. Nie przegapcie okazji, by być częścią tego wzruszającego i inspirującego doświadczenia. Pamiętajcie, wstęp wolny – to doskonała okazja, by wraz z rodziną czy przyjaciółmi zanurzyć się w świat teatru i muzyki.


Wg inf z: Urząd Dzielnicy Praga Południe