Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Poszukiwany listem gończym oraz trzema zarządzeniami o ustalenie miejsca pobytu, podejrzany o kradzież komputera pokładowego, mężczyzna w wieku 39 lat został zatrzymany przez wolskich policjantów. Mężczyzna liczył, że uniknie odpowiedzialności i ukrywał się w wynajmowanym mieszkaniu. Został doprowadzony do komendy, gdzie usłyszał zarzut kradzieży. Stąd trafił prosto do aresztu śledczego.

Policjanci z wolskiej komendy otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży. Łupem złodzieja był komputer pokładowy, który został skradziony z ciężarówki, a jego wartość została oszacowana na kwotę około 7 tysięcy zł. Operacyjni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzili ustalenia operacyjne. Policjanci wiedzieli, że mężczyzna ukrywa się, bowiem był poszukiwany czterema podstawami, listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie oraz trzema zarządzeniami o ustalenie miejsca pobytu.

Policjanci po wykonaniu szeregu czynności wytypowali miejsce ukrywania się 39-latka. Mężczyzna wynajął mieszkanie i liczył, że uniknie odpowiedzialności. Kiedy operacyjnic zapukali do mieszkania, ten szybko ukrył się w szczelinię między ścianą a rozłożoną wersalką i nakrył kołdrą. Zdziwienie jego było ogromne, kiedy policjanci odkryli jego kryjówkę. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do wolskiej komendy. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Z przesłuchania 39-latek trafił prosto do aresztu śledczego.

kom. Marta Sulowska/ea

  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
    Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
    Mężczyzna zatrzymany przez policjantów