Codziennie dojeżdżasz do pracy różnymi środkami transportu takimi jak autobus, pociąg czy metro? Może zmęczyło Cię to ciągłe podróżowanie komunikacją publiczną, ale nie masz tyle środków, żeby zainwestować w nowy samochód? Z drugiej strony nie chcesz kupować samochodu używanego, bo doświadczenie nauczyło Cię, że czasem więcej z tym kłopotów niż pożytku? A może raczej masz dosyć ciągłych napraw w swoim samochodzie, którego lata świetności już dawno minęły i aktualnie raczej tylko w niego inwestujesz, a nie otrzymujesz prawie nic w zamian? Jeśli zgadzasz się z jednym z tych punktów Hyundai prezentuje Ci dobre rozwiązanie wszystkich tych problemów, a mianowicie Hyundaia na abonament, taki jak tutaj: https://hlscars.pl/wynajem-dlugoterminowy-hyundai/. W jego przypadku płacisz jedynie określony abonament i nie martwisz się niczym więcej. Wydaje się, że to rozwiązanie idealne, przynajmniej na pierwszy rzut oka. I choć faktycznie jest ono opcją, na którą warto zwrócić uwagę, to jednak tak jak każde inne ma zarówno swoje plusy, jak i minusy.

Do niewątpliwych zalet wynajmu długoterminowego Hyundaia możemy zaliczyć fakt, że nie musimy wykładać od razu dużej sumy pieniędzy. Nawet w rozliczeniu rocznym nie wyjdzie nas to szczególnie drogo w porównaniu z kupnem nowego samochodu. Przy wypożyczeniu samochodu z podstawowym wyposażeniem, takiego jak na przykład Hyundai i30, abonament wyniesie nas około 550-650 zł miesięcznie, co w stosunku rocznym daje nam jakieś 7 tysięcy zł, więc jest to kwota do przyjęcia dla większości osób.

Inną korzyścią jaką daje nam w wypadku Hyundaia wynajem konsumencki, jest fakt, że co rok możemy wyposażyć się w nowe auto: nowy model lub nową markę, jeśli stwierdzimy, że Hyundai już nam się znudził. Tutaj możemy skorzystać bezpośrednio z oferty marek samochodowych i ich producentów lub z oferty dealerów, którzy oferują w jednej firmie różne marki i modele samochodów.

Poza rozwiązaniem jakim jest wynajem samochodu, Hyundai oferuje także kredyt na jego zakup. Jeśli chodzi o omawianą markę Hyundai, finansowanie jest bardzo przyjazne dla klienta. Może ono zostać dostosowane do konkretnych potrzeb i preferencji. Jednak zawsze lub prawie zawsze, wymaga wpłacenia pewnej kwoty początkowej, która może wynieść nawet 30% wartości auta, a na to nie wszystkim pozwalają środki. Z tego i innych powodów, dla wielu osób Hyundai w abonamencie jest jednak dużo lepszym rozwiązaniem.

Co jednak można powiedzieć jeśli chodzi o minusy tego typu rozwiązania i ofert, które przedstawiają nam firmy motoryzacyjne i dealerzy samochodowi? Jest ich parę, więc spróbujemy je pokrótce opisać. Przede wszystkim, samochód nie jest naszą własnością, co wielu osobom mimo wszystko ni odpowiada. W dowodzie rejestracyjnym samochodu, w polu mówiącym o właścicielu, wpisana będzie firma, która nam dany samochód wynajmuje, a nie nasze imię i nazwisko. Jednak z czasem, po roku, czy dłuższym okresie opłacania abonamentu, Hyundai oferuje nam możliwość wykupienia samochodu, więc może on przejść na naszą własność.

Inną rzeczą, która odstrasza wiele osób są ukryte zapisy w umowach wynajmu auta. Niestety, mimo wielu interwencji, ciągle jeszcze się zdarza, że dealerzy wprowadzają do umów niejasne zapisy dotyczące opłat, a także warunków użytkowania wypożyczonego samochodu, co w konsekwencji może prowadzić do tego, że zgadzamy się na coś, co nawet nie przyszło nam do głowy. Dlatego też przed zdecydowaniem się na opcję jaką daje Hyundai: wynajem długoterminowy auta, warto poczytać opinie i zapoznać się dokładnie z warunkami, a na pewno wyjdzie to na dobre nam i naszemu budżetowi.

Korzystny abonament: Hyundai spełnia oczekiwania