UDM Warszawa: Dzień Prawa na Uczelni Łazarskiego
Dzień Prawa na Uczelni Łazarskiego” już po raz ósmy!
Klub Absolwenta Uczelni Łazarskiego zaprasza mieszkańców Warszawy i okolicznych gmin na kolejną, ósmą już edycję akcji Dzień Prawa na Uczelni Łazarskiego”. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych udzielanych przez kancelarie adwokackie i radcowskie. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 25 maja 2019r. w godzinach 9.30-14.00 na terenie kampusu Uczelni Łazarskiego w Warszawie.
Dzień Prawa na Uczelni Łazarskiego” to akcja społeczna podczas której mieszkańcy Warszawy, pobliskich gmin i miejscowości mają możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych udzielanych przez profesjonalistów w swojej dziedzinie.
Zainteresowanych odbyciem bezpłatnej konsultacji prawnej zapraszamy w sobotę, 25.05.2019r. w godz. 9.30-14.00 na kampus Uczelni Łazarskiego znajdujący się w Warszawie przy ulicy Świeradowskiej 43, 10 min pieszo od stacji Metro Wilanowska.
W tym roku swoje usługi pro bono oferować będzie aż 10 kancelarii prawnych reprezentowanych przez adwokatów i radców prawnych, którzy współpracują z Uczelnią Łazarskiego, a często są również jej wykładowcami oraz absolwentami.
Specjaliści pomogą uczestnikom wydarzenia zinterpretować dokumenty i rozwiązać prawne zawiłości we wszystkich dziedzinach prawa m.in.: prawa pracy, spadkowego, rodzinnego, administracyjnego, gospodarczego, karnego, prawa ochrony konsumentów, czy prawa rzeczowego- kwestie tj. przekształcenie użytkowania wieczystego we własność. Osoby zainteresowane będą mogły również dowiedzieć się jak przeprowadzić postępowanie upadłościowe i złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.
Więcej informacji znajdziecie w serwisie Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego - www.absolwenci.lazarski.edu.pl.
Ostatnie Artykuły

Ubrania nie muszą znikać z szafy. Na Pradze-Południe będzie warsztat

Pustynia w słoiku trafi do biblioteki na Pradze Południe

Na placu Szembeka zabrzmią szlagiery i ruszy potańcówka

Nowe boiska w SP 168 otwarte. Uczniowie od razu ruszyli do gry

Wtorki z szydełkiem w Międzypokoleniowej Klubokawiarni rozkręcają Warszawę

Europa i państwo bez tajemnic dla młodych z Mazowsza

W Wilanowie dzieci uczyły się bezpiecznej drogi pieszo i na kółkach

Interwencja przy Ludwiki skończyła się atakiem na strażnika

Żółta lokomotywa na nowych torach metra – ruszyły próby na Mory

Pieniądze z Mazowsza dla powiatu wyszkowskiego. Wsparcie idzie na drogi i zdrowie

Warszawa po zmroku z 114 metrów - Taras Widokowy Nocą wraca na lato

Deskorolkowe starcie wraca na Ursynów. Do wygrania 10 tysięcy złotych

Muranowski krąg kobiet w Muranowie - rozmowa bez presji i bezpieczna przestrzeń

Na Mazowszu przybywa czarnych punktów nad wodą. Ratownicy dostaną wsparcie
Przydatne dane teleadresowe
- Biblioteka Publiczna Wawer - kontakt, filie, karta i katalog online
- Narodowy Fundusz Zdrowia w Warszawie - kontakt, godziny, Telefoniczna Informacja Pacjenta
- Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych - kontakt, oddziały i usługi w Warszawie
- Agencja Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Warszawie - kontakt, godziny, działy
- Biblioteka Główna Akademii Sztuki Wojennej - kontakt, działy i zbiory
- Parafia św. Aleksandra w Warszawie - kontakt, msze, kancelaria
