Praskie Spotkania z Gwiazdą - Katarzyna Herman

Katarzyna Herman  aktorka teatralna i filmowa. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła z wyróżnieniem. Debiutowała w „Ożenku" w Warszawskim Teatrze Powszechnym i z tym teatrem była przez wiele lat związana (zagrała ponad 30 ról, np. Maszę w "Trzech siostrach" czy córkę w "Królu Learze"). Od Paru lat współpracuje z Teatrem Nowym, Dramatycznym oraz TR - i na tych deskach możemy ją aktualnie zobaczyć .

Znana szerszej publiczności dzięki rolom w takich filmach jak”: „Panie Dulskie" w reż. Filipa Bajona, „Wszystko co kocham" Jacka Borcucha, "Oszukane" Marcina Solarza czy "Kochaj i tańcz" Bruce’a Parramore oraz seriali „Druga szansa” czy „Magda M.”. Ma też szczęście do reżyserów którzy zdobywają  nagrody na festiwalach na całym świecie: Agnieszki Smoczyńskiej "Córki dancingu", Tomka Wasilewskiego "W sypialni” i „Płynące wieżowce" oraz Agnieszki Holland "Ekipa”, „Janosik” oraz kandydat do Oskara - "Pokot".

prowadzenie – Radosław Mróz, dziennikarz radiowy i telewizyjny
wstęp wolny


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.