Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy na Pradze Północ prowadzą czynności w związku z kradzieżą rozbójniczą. Czterej młodzi mężczyźni napadli na 17-latka w Parku Praskim i ukradli mu elektronicznego papierosa. Pokrzywdzony swoim telefonem zarejestrował ich wizerunki. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę, w siedzibie jednostki przy ulicy Jagiellońskiej 51 lub pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-75-56.

Do zdarzenia doszło 19 stycznia br., około godziny 16.00 w Parku Praskim na placu zabaw. Zgłaszający za pośrednictwem portalu internetowego umówił się na sprzedaż e-papierosa o wartości 260 zł. Po przybyciu na miejsce zastał czterech młodych mężczyzn. Podał do sprawdzenia oferowany przedmiot jednemu z nich, który po chwili zaczął się oddalać się. 17-latek upomniał o pieniądze za towar, w odpowiedzi na to mężczyzna wyjął nóż typu motylek i skierował wobec poszkodowanego. Następnie wszyscy mężczyźni uciekli w kierunku ul. Jagiellońskiej.

Poszkodowany zarejestrował wizerunki mężczyzn swoim telefonem komórkowym.

1. mężczyzna wiek około 16-17 lat, szczupła budowa ciała, około 180 cm. wzrostu, włosy ciemne, krótkie, ubrany w czerwoną kurtkę sportową, jasne spodnie moro, buty sportowe marki ADIDAS;

2. mężczyzna w wieku około 16-17 lat, szczupła budowa ciała, około 180cm. wzrostu, włosy ciemne, krótkie, ubrany w szarą bluzę z kapturem, kurtkę zimową koloru granatowego, spodnie jeansy koloru jasnego, buty zimowe;

3. mężczyzna w wieku około 16-17 lat, szczupła budowa ciała, 180cm. wzrostu, włosy ciemne, krótkie, ubrany w kurtkę zimową koloru czarnego, czapkę z daszkiem koloru granatowego, czarną chustę materiałową zakrywającą twarz, spodnie dresowe koloru czarnego z białymi pasami na bokach, buty sportowe koloru białego.

Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału kryminalnego, w siedzibie jednostki przy ulicy Jagiellońskiej 51, tel. (22) 603-83-29, powołując się na numer sprawy KR-I-774/19. Informacje można przekazać także dzwoniąc do Dyżurnego jednostki na całodobowy numer telefonu (22) 603-75-56 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gwarantujemy anonimowość!

po


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.