Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Jak wygląda policjant? Czym się zajmuje? - o tym opowiadała policjantka w przedszkolu nr 87 i 361. Maluchy mogły zapoznać się również z wyposażeniem wykorzystywanym przez policjantów w codziennej służbie. Policjantka udzieliła dzieciom cennych wskazówek i rad na temat bezpieczeństwa w domu i na dworze. To były już ostatnie zajęcia w ramach akcji „Zima w mieście”

Nic tak nie cieszy policjantów, jak wizyta wśród dzieci ciekawych policyjnego zawodu. Dla przedszkolaków już sam widok funkcjonariuszy Policji jest niezwykłym przeżyciem. Policjanci zawsze znajdują czas na spotkania z najmłodszymi. Na przybycie mundurowych dzieci czekają z niecierpliwością.

Policjantka z Zespołu Prewencji Kryminalnej komendy na Bielanach odwiedziła dzieci w przedszkolu nr 87 i 361. Policjantka w niezwykle barwny sposób opowiedziała o swojej pracy. Opowiedziała o pracy policjanta, zaprezentowała też legitymację służbową.

Ogromną radość najmłodszym sprawiła możliwość zapoznania się z policyjnym wyposażeniem do służby.

Podczas spotkania policjantka poruszyła również kwestię bezpieczeństwa dzieci w domu i przypomniała numer alarmowy 112.

W czasie spotkań dzieci otrzymały kolorowanki pt. „Kapitan Wyderka” oraz elementy odblaskowe przygotowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy.

Roześmiane twarzyczki dzieci są dla nas dowodem na to, że była to dla nich niezapomniana wizyta.

ek

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.