Zarzuty za uszkodzenie mienia usłyszał 41-latek. Mężczyzna wybił szybę w sklepie i uszkodził klamkę. Zdenerwował się, że sklep nie jest jeszcze otwarty. Mundurowi przewieźli mężczyznę do komendy przy ulicy Żeromskiego. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu pracownicy sklepu przy ulicy Kochanowskiego, powiadomili policję, że jeden z klientów wybił szybę w sklepie i uszkodził klamkę. Okazało się, że klient przyszedł do sklepu przed godziną 06.00. W sklepie byli już pracownicy, którzy dokładali towar, ale sklep otwierano dopiero o 06.00.

41– latek zdenerwował się, że pracownicy nie chcą go wpuścić do sklepu i metalowym wkładem od kosza rzucił w szybę. Spowodował straty sięgające prawie 8000 złotych.

Wezwani mundurowi, na miejscu byli błyskawicznie. Policjanci zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnym areszcie. Usłyszał on już zarzuty za uszkodzenie mienia. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

esz/ek


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.