Policjanci z Targówka po interwencji w jednym ze sklepów zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież dziecięcych kredek. Bartłomiej P. został wczoraj przesłuchany. Przyznał się do tej kradzieży. O wysokości kary dla niego zadecyduje wkrótce sąd.

Policjanci z Targówka zatrzymali 21-letniego mieszkańca Otwocka, który został rozpoznany przez ochronę sklepu, jako sprawca kradzieży. 21-latek w listopadzie ubiegłego roku miał dopuścić się kradzieży 4 opakowań dziecięcych kredek o wartości ponad 600 zł. Zdarzenie to zarejestrowała kamera monitoringu.

Bartłomiej P. został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Wczoraj podczas przesłuchania przyznał się policjantom do tej kradzieży. Wyjaśnił, że skradzione kredki sprzedał przypadkowemu mężczyźnie. Jak ustalili mundurowi, to nie pierwsza kradzież na koncie 21-latka.

Sprawa Bartłomieja P. wkrótce trafi do sądu, który zadecyduje o wysokości kary dla niego. Za to przestępstwo grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

po/mb


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.