Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Warszawa

Policjanci z Komisariatu Policji w Rembertowie poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 3 stycznia 2019 roku po godz. 15.00 w autobusie linii 145 pomiędzy przystankami Szwoleżerów w Ząbkach a Oraczy w Rembertowie. Jak wskazują materiały sprawy, dwóch młodych mężczyzn zaczepiało nastoletniego pasażera, stosując przemoc i używając gróźb żądali wydania wartościowych rzeczy. Śledczy prowadzą postępowanie o usiłowanie dokonania rozboju.

Policjanci z wydziału kryminalnego KP Warszawa Rembertów prowadzą postępowanie w sprawie usiłowania dokonania rozboju.

Do zdarzenia doszło 3 stycznia 2019 roku po godz. 195.00 w autobusie linii 145 pomiędzy przystankami Szwoleżerów w Ząbkach a Oraczy w Rembertowie.

Jak wskazują materiały sprawy, dwóch młodych mężczyzn miało zaczepiać nastoletniego pasażera. Napastnicy grozili oraz stosowali przemoc żądając przy tym wydania wartościowych rzeczy.

Policjanci apelują do osób, które były świadkami tego zdarzenia o zgłaszanie się do komisariatu, komendy lub telefonowanie pod nr (22) 603-68-42, (22) 603-76-55, 997, 112, bądź kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Świadkom gwarantujemy anonimowość.

jw/mbr

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.